środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Mężczyzna ruszył na pomoc dzieciom, sam zmarł!

Mężczyzna ruszył na pomoc dzieciom, sam zmarł!

40-letni mężczyzna zobaczył tonące dzieci i bez chwili zastanowienia rzucił się im na ratunek. Problem polegał na tym, że Marek Sikora nie potrafił pływać. I niestety utonął.

Jedno życie za kilka innych

Do tragicznych wydarzeń doszło na Warmii. Dwie dziewczynki Natasza oraz Natalia postanowiły pobawić się na tafli zamarzniętego stawu. W pewnym momencie lód pod dziećmi się załamał. Obie wylądowały w wodzie.

Starsza Natalka o własnych siłach dopłynęła do brzegu, natomiast młodsza zaczęła znikać pod wodą. Pan Marek Sikora usłyszał krzyki. Postanowił w jednej chwili rzucić wszystko i pobiec nad staw. Okazał się, że mężczyzna nie umie pływać. Uratował dziewczynki, jednak sam utonął.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Nieodpowiedzialność

Coraz częściej dochodzą do nas słuchy, że ktoś wszedł na lód, wpadł do wody lub urządził sobie zabawę na tafli zamarzniętego jeziora. Chwila nieodpowiedzialnej zabawy może się zakończyć tragedią. Nigdy nie mamy pewności jakiej grubości jest lód, na który właśnie wchodzimy.

Nie można winić dziewczynek, ponieważ są małe i najwidoczniej nikt nie wytłumaczył im konsekwencji wchodzenia na niepewny lód. Pan Marek uratował dwa istnienia, za które sam oddał życie. Sąsiedzi, którzy przybyli na miejsce wyłowili go, jednak po długiej reanimacji mężczyzna zmarł.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
ŹródłoOnet/Fakt

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
mężczyzna
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...