środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Mężczyzna próbował porwać dziecko! Cały czas trwa obława policji!

Mężczyzna próbował porwać dziecko! Cały czas trwa obława policji!

Funkcjonariusze policji cały czas szukają mężczyzny, który w środę próbował uprowadzić dziecko. Poszukiwany ma między 30, a 35 lat.

Porwanie

Mężczyzna próbował porwać dziecko. W środę policja próbowała złapać porywacza na terenie całego województwa pomorskiego. W związku z tym doszło do zablokowania wielu ulic i patrolowania miasta.

Pojawiły się nagrania, na których widać helikopter, który patroluje okolice w nadziei, że uda się schwytać sprawcę. Mężczyzna przemieszczał się Oplem Vectrą.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Poszukiwania nadal trwają

Z informacji podanych do publicznej wiadomości wiadomo, że mężczyzna jest średniego wzrostu, ma ciemne włosy, spodnie typu mora, a znakiem charakterystycznym jest lewa ręka owinięta bandażem.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
dziecko
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...