sobota, 10 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Mężczyzna podpalił się na stacji benzynowej

Mężczyzna podpalił się na stacji benzynowej

23-letni mężczyzna podpalił się na jednej z Gdańskich stacji benzynowych. Funkcjonariuszom udało się go uratować, jednak dzisiaj zmarł. Jego obrażenia doprowadziły do śmierci.

Podejrzany o zabójstwo?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna, który dokonał samospalenia na stacji benzynowej w Gdańsku mógł mieć coś wspólnego ze śmiercią 57-latka. Ciało mężczyzny znaleziono tego samego dnia, tylko kilka godzin wcześniej.

Prokuratura dla dobra śledztwa nie podaje tożsamości ani 57-latka, którego znaleziono w jednej z kamienic, ani 23-latka, który podpalił się na stacji benzynowej. Rzecznik nie potwierdza również, aby te sprawy były ze sobą powiązane.

Ojciec Rydzyk trafi do więzienia?! Dziś rozpoczyna się proces!

Śmierć w szpitalu

23-latek samospalenia próbował dokonać w sobotę wieczorem na jednej ze stacji benzynowych w Gdańsku Oliwie. Na miejscu pojawili się policjanci, strażacy oraz pogotowie ratunkowe.

Z pierwszych ustaleń wynika, że mężczyzna przyszedł na stację, nalał benzynę do kanistra, a następnie oblał się nią i podpalił. Stan 23-latka był bardzo ciężki. Dzień po zdarzeniu przetransportowano go helikopterem do Małopolskiego Centrum Oparzeń w Krakowie. Dzisiaj mężczyzna zmarł w szpitalu.

Andrzej Duda w ogniu krytyki! Byli premierzy napisali co sądzą

Znaleziono ciało 30-letniego mężczyzny! W sprawie zatrzymano policjantów

Do tragicznego odkrycia doszło w województwie Łódzkim. W jednym z lasów znaleziono ciało 30-letniego mężczyzny. W sprawie zatrzymano parę policjantów.

Mężczyzna wypchnął swoją 75 letnią Babcię przez okno!

Policja zatrzymała 26-latka, który prawdopodobnie wypchnął swoją Babcię przez okno. Ciał 75-latki znaleziono przed blokiem. Ciało starszej kobiety...

Nie żyje młody aktor! Miał dopiero 38 lat!

Nie żyje młody aktor i reżyser obsady, którego mieliśmy możliwość oglądania w takich produkcjach jak "Niania" czy "M jak Miłość". Mężczyzna miał...

Nie żyje książę Filip! Miał 99 lat!

Zmarł książę Filip, mąż Królowej Elżbiety II. Dożył sędziwego wieku prawie 100 lat. Informację o śmierci księcia podał Pałac Buckingham.

Morderstwo w pałacu Buckingham! Wielka Brytania w żałobie

Brytyjski arystokrata i multimilioner został zamordowany w swojej wiejskiej posiadłości w Higher Langham. Prasa podała, że zatrzymano już podejrzanego.

To już koniec! Czekają nas wcześniejsze wybory?

Zbigniew Ziobro ma już dosyć. Zapowiedział, że to już koniec koalicji rządzącej. Prawdopodobnie czekają nas wcześniejsze wybory. Drogi...
mężczyzna
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...