środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Mężczyzna pobił śmiertelnie kolegę, który nie chciał mu kupić piwa!

Mężczyzna pobił śmiertelnie kolegę, który nie chciał mu kupić piwa!

21-letni mężczyzna pobił śmiertelnie swojego kolegę, który nie chciał kupić mu piwa w sklepie. Katował go tak długo, aż tamten nie stracił przytomności i umarł.

„Browarek” albo śmierć

Waldemar Z. był znanym i lubianym mieszkańcem wsi Trawy na Mazowszu. Mężczyzna udał się do sklepu gdzie spotkał 21-letniego Mateusza D. Młodszy z mężczyzn zażądał kupienia „browarka”.

Na swoje nieszczęście Waldemar Z. odmówił. Informacja ta rozwścieczyła 21-latka. W odwecie postanowił skatować 56-letniego mężczyznę. Bił go tak długo, aż ten stracił przytomność, a następnie zmarł.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Zwłoki pod sklepem

Mateusz D. pobił Waldemara Z. pod sklepem. Chciał z nim wyjaśnić pewne zaszłości. Jednak panowie nie doszli do sensownego konsensusu. Młodszy z panów zażądał przynajmniej piwa. Jednak nie otrzymał go. W odwecie postanowił zamordować 56-latka.

Pobił go na tyle dotkliwie, że tamten zmarł pod sklepem. 21-latek doszedł do wniosku, że nie musi udzielać pomocy pobitemu i poszedł spokojnie do domu. Następnego dnia pod sklepem znaleziono zwłoki. Dojście do sprawcy nie zajęło policji długo. Teraz Mateuszowi D. grozi dożywotnie pozbawienie wolności.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
ŹródłoSE/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
mężczyzna
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...