niedziela, 9 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Mężczyzna oskarżony o zabójstwo i kanibalizm. Ciała brak, a nazwisko ofiary jest...

Mężczyzna oskarżony o zabójstwo i kanibalizm. Ciała brak, a nazwisko ofiary jest nieznane!

Na ławie oskarżonych usiądzie mężczyzna, którego oskarżono o zabójstwo i kanibalizm. Ciała ofiary nie ma, nazwisko nie jest znane, a od zbrodni minęło 19 lat. Mimo to sprawca zostanie ukarany.

Akt oskarżenia

Od listopada w sądzie w Szczecinie leży akt oskarżenia przeciwko czterem mężczyznom z okolicy Choszczna, jak dotąd nienotowani, nie karani i mający szczęśliwe rodziny. Jednak to oni dokonali okrutnej zbrodni.

Na ławie oskarżonych zasiądzie 4 z 5 oskarżonych, ponieważ jeden z nich zmarł 2017 roku. To właśnie on doprowadził policjantów na trop pozostałych. Opowiedział przed śmiercią historię, która nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego i miała być tajemnicą.

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Mail, opowieści po alkoholu i podsłuchy

Zmarły Zbigniew B. lubił opowiadać co zrobił z kolegami, jednak nikt nie wierzył w jego opowieści. W 2017 roku po jego śmierci policja otrzymała maila z całą historią co wydarzyło się 15 lat temu. Ze szczegółami opisano w nim zabójstwo oraz kanibalizm. Brakowało tylko nazwiska ofiary oraz ciała.

Funkcjonariusze postanowili działać. Wystarczyło wytypować podejrzanych, założyć podsłuchy i rozpuścić informacje o poszukiwaniu świadków pobicia sprzed 15 lat. Dzięki temu udało się usłyszeć rozmowy sprawców.

Znany aktor, a zarazem kandydat PiS do Sejmu jest gwałcicielem?!

Wydarzenia nad jeziorem

Jeden z oskarżonych postanowił współpracować z policją powiedział, że wszyscy zostali namówieni przez kolegę, który nie lubił się z ofiarą. Mężczyźni mieli porwać zabitego i go pobić, to co wydarzyło się później nie było planowane.

Sprawy zaszły za daleko i główny prowodyr postanowił zabić porwanego mężczyznę, a później odciął mu głowę. Zabójcy zawarli pakt, po czym upiekli ciało ofiary nad ogniskiem i zjedli je popijając wódkę.

Szczeciński sąd wyznaczył już termin pierwszej rozprawy. W areszcie przebywa już tylko główny oskarżony – ten, który miał przewodzić całej zbrodni. Pozostali będą odpowiadać z wolnej stopy, bo sąd nie zgodził się na kolejne przedłużanie aresztu.

Mężczyzna molestował dziewczynkę chorą na raka!

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Na warszawskim Gocławiu dzisiaj (7 maja doszło) do strzelaniny. W pralni w okolicach skrzyżowania ul. Bora-Komorowskiego z ul. Umińskiego miała miejsce awantura....

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Wojciech D., który niegdyś został wybrany z ramienia PiS na radnego został aresztowany. Członek zarządu powiatu miechowskiego i były zastępca komendanta policji...

Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Zmarł młody twórca internetowy Jakub Łozicki pseudonim "Fisza". Młoda aktorka Julia Wróblewska żegna przyjaciela wzruszającym wpisem. Nie żyje...

Uczennica gimnazjum postrzeliła trzy osoby w szkole! ,,To był najgorszy koszmar”

Uczennica gimnazjum postrzeliła swoich rówieśników i nauczycielkę. ,,To był najgorszy koszmar''. Nikt się nie spodziewał takiego zachowania nastolatki w Stanach Zjednoczonych.

Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

64-letni mężczyzna z wielkopolski znęcał się nad swoją 92-letnią matką. Od kilku miesięcy regularnie bił ją i wyzywał. Teraz za to odpowie....

Ida Nowakowska zdradziła jak długo walczyła, aby zostać mamą!

Ida Nowakowska już niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Gwiazda TVP zdradziła, że o ciążę starała się bardzo długo, a droga do szczęścia...
zabójstwo
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!