piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Mężczyzna oskarżony o zabójstwo i kanibalizm. Ciała brak, a nazwisko ofiary jest...

Mężczyzna oskarżony o zabójstwo i kanibalizm. Ciała brak, a nazwisko ofiary jest nieznane!

Na ławie oskarżonych usiądzie mężczyzna, którego oskarżono o zabójstwo i kanibalizm. Ciała ofiary nie ma, nazwisko nie jest znane, a od zbrodni minęło 19 lat. Mimo to sprawca zostanie ukarany.

Akt oskarżenia

Od listopada w sądzie w Szczecinie leży akt oskarżenia przeciwko czterem mężczyznom z okolicy Choszczna, jak dotąd nienotowani, nie karani i mający szczęśliwe rodziny. Jednak to oni dokonali okrutnej zbrodni.

Na ławie oskarżonych zasiądzie 4 z 5 oskarżonych, ponieważ jeden z nich zmarł 2017 roku. To właśnie on doprowadził policjantów na trop pozostałych. Opowiedział przed śmiercią historię, która nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego i miała być tajemnicą.

Matka polewała dziecko lodowatą wodą. Dziewczynka nie przeżyła!

Mail, opowieści po alkoholu i podsłuchy

Zmarły Zbigniew B. lubił opowiadać co zrobił z kolegami, jednak nikt nie wierzył w jego opowieści. W 2017 roku po jego śmierci policja otrzymała maila z całą historią co wydarzyło się 15 lat temu. Ze szczegółami opisano w nim zabójstwo oraz kanibalizm. Brakowało tylko nazwiska ofiary oraz ciała.

Funkcjonariusze postanowili działać. Wystarczyło wytypować podejrzanych, założyć podsłuchy i rozpuścić informacje o poszukiwaniu świadków pobicia sprzed 15 lat. Dzięki temu udało się usłyszeć rozmowy sprawców.

Okrutny finał miłosnego trójkąta!


Wydarzenia nad jeziorem

Jeden z oskarżonych postanowił współpracować z policją powiedział, że wszyscy zostali namówieni przez kolegę, który nie lubił się z ofiarą. Mężczyźni mieli porwać zabitego i go pobić, to co wydarzyło się później nie było planowane.

Sprawy zaszły za daleko i główny prowodyr postanowił zabić porwanego mężczyznę, a później odciął mu głowę. Zabójcy zawarli pakt, po czym upiekli ciało ofiary nad ogniskiem i zjedli je popijając wódkę.

Szczeciński sąd wyznaczył już termin pierwszej rozprawy. W areszcie przebywa już tylko główny oskarżony – ten, który miał przewodzić całej zbrodni. Pozostali będą odpowiadać z wolnej stopy, bo sąd nie zgodził się na kolejne przedłużanie aresztu.

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii