wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Mężczyzna zakopał psa żywcem!

Mężczyzna zakopał psa żywcem!

53-letni mężczyzna z województwa lubuskiego uderzył psa młotkiem, po czym próbował zakopać zwierzę, gdy to jeszcze żyło. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności.

Znęcanie nad zwierzętami

53-latek od jakiegoś czasu znęcał się nad swoim pupilem. Feralnego dnia postanowił definitywnie zakończyć jego żywot. Uderzył psa młotkiem, przekonany, że zwierzę nie żyje postanowił je zakopać. Okazało się, że było jednak żywe.

Do zdarzenia doszło w jednej ze wsi w powiecie międzyrzeckim. Funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji ktoś zakopał żywego psa. Policjantów wezwał mężczyzna, który pod nieobecność właściciela dokarmiał pieska i opiekował się nim.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Więzienie dla sprawcy

Mężczyzna, który zajmował się czworonogiem potajemnie nie mógł go nigdzie znaleźć. W pewnym momencie usłyszał pisk dochodzący spod ziemi. Natychmiast rozkopał to miejsce. Jego oczom ukazał się widok pobitego i zakrwawionego zwierzęcia.

Niedaleko miejsca zakopania psa policjanci znaleźli młotek, którym najprawdopodobniej oprawca zadał cios zwierzęciu, była tam też łopata. Ranne zwierzę trafiło pod opiekę weterynarza – powiedział rzecznik policji.

mężczyzna
młotek, którym zwierzę zostało uderzone (źródło: lubuska policja)

Mężczyzna tłumaczył się tym, że to pies go zaatakował. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
mężczyzna
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...