wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Mecz Polska - Anglia stoi pod znakiem zapytania! Kolejny piłkarz jest chory!

Mecz Polska – Anglia stoi pod znakiem zapytania! Kolejny piłkarz jest chory!

Kolejny mecz eliminacyjny zbliża się wielkimi krokami. Przed nami starcie Polski z Anglią. Niestety rokowania są coraz gorsze, ponieważ w meczu nie wystąpi Robert Lewandowski, a Grzegorz Krychowiak zachorował na koronawirusa.

Koronawirus w drużynie

Mecz eliminacyjny Polska kontra Anglia coraz bliżej, a nasi piłkarze chorują i łapią kontuzję za kontuzją. Nasze szanse w tym starciu są coraz mniejsze. Pierwszy z meczu wypadł kapitan biało-czerwonych Robert Lewandowski. Podczas meczu z Andorą doznał kontuzji kolana.

Kolejnym piłkarzem, który prawdopodobnie nie zagra w meczu jest Grzegorz Krychowiak, który uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że pozytywne wyniki uzyskało dwóch zawodników.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Koronawirus szaleje, piłkarze dalej na boisku

Już 31 marca nasza drużyna ma się zmierzyć na Wembley z Anglią w ramach meczu eliminacji do nadchodzących mistrzostw świata. W rozgrywkach udziału nie weźmie na pewno Rober Lewandowski. Co do reszty piłkarzy nie ma jeszcze pewności.

Wielu ludzi uważa, że rozgrywki powinny zostać przełożone ze względu na trzecią falę koronawirusa. Piłka nożna jest sportem kontaktowym, a zawodnicy nie mają maseczek na twarzach. Ich kontakt może okazać się niebezpieczny.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
anglia
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...