wtorek, 27 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Matka znanego posła w ciężkim stanie! Walczy o życie

Matka znanego posła w ciężkim stanie! Walczy o życie


Europoseł kilka dni temu podzielił się bardzo smutną wiadomością. W komentarzach w mediach społecznościowych mężczyzna dostał wiele wsparcia i słów otuchy.

Problemy europosła Łukasza

Łukasz Kohut jest europosłem, który pochodzi z Rybnika. Kilka dni temu w mediach społecznościowych opublikował wzruszający post, który poruszył wiele osób. Mężczyzna w poście na Facebooku napisał, że jego najukochańsza matka jest w bardzo złym stanie. Wielu internautów napisało wyrazy współczucia i życzyło Pani Grażynie dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia.

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

,,Moja kochana Mama…”

W mediach społecznościowych o ciężkiej chorobie matki Łukasz Kohut napisał tak: ,,Długo się zastanawiałem czy Wam o tym napisać, bo to nie jest łatwe.
Jednak wiem, że sytuacja jest bardzo wyjątkowa i trudna i ONA by chciała, żebyście wiedzieli, bo przecież często także tu pisała z WAMI. A JA z kolei proszę WAS o dobrą energię, pozytywne fluidy, dobrą myśl, szczerą modlitwę (do osób wierzących). 
Moja kochana Mama – MAMUSIA – Grażyna Kohut – jest w ciężkim stanie. Ciężka autoimmunologiczna choroba. 
Jest jednocześnie w dobrych rękach – w szpitalu w Cieszynie, ale JEJ stan jest bardzo poważny. 
Bez NIEJ nie byłoby mnie. Bez NIEJ nie byłoby niczego z mojej perspektywy. Ona mnie na ten dziwny świat dała radę przyprowadzić. A łatwo ze mną nie było. Od razu rozrabiałem – miałem prawie 4 kg kiedy wdarłem się z krzykiem na ten świat. 
Ona – jest dla mnie wszystkim, przez wiele lat walczyła z moimi hejterami, których kiedyś było więcej niż teraz. 
Bez niej nigdy nie zostałbym Posłem do Parlamentu Europejskiego. NIGDY! 
JEJ udało się zainstalować w moim charakterze odporny na wirusy system operacyjny zwany popularnie, nie tylko na Śląsku, kindersztubą. To nie był ani JEJ pierwszy, ani ostatni pedagogiczny sukces. Zawsze napawa mnie dumą, gdy obserwuję jak spotyka rzesze wdzięcznych absolwentów i wychowanków Tygla (Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku, była uczennicą, nauczycielką i dyrektorką tej szkoły przez ponad 12 lat): w sklepach, w kinie, w restauracjach, na mieście, w zasadzie gdziekolwiek się pojawi”.

Matka
wiadomosci.onet.pl/ Biedroń i Kohut Fot. Wojciech Borkowski

,,Teraz walczy, potrzebuje Waszego wsparcia”

,,Nigdy też nie miała łatwo – nauczycielka, a później dyrektorka w bardzo męskiej i technicznej szkole zawsze ma więcej przeszkód niż miałby mężczyzna w tej samej sytuacji. Dała radę, przełamała stereotypy i sprawnie zarządzała jedną z największych szkół średnich na Śląsku.
Mówi się, że zastała szkołę drewnianą, a zostawiła murowaną. Przeszła na zasłużoną emeryturę. Została też radną miasta Rybnik. Jest fantastyczną Mamą, ciepłą osobą o wielkiej empatii dla wszystkich. 
Ale teraz walczy, potrzebuje Waszego wsparcia.
Pomyślcie o niej DOBRZE. Prześlijcie JEJ ENERGIĘ. Bardzo dziękuję w swoim, ale przede wszystkim w JEJ imieniu…”

Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora! Druzgoczące wiadomości

Dorota Wellman przyznała się, że choruje na nieuleczalną chorobę. Fani byli zaskoczeni jej wywiadem... Hejt... Gwiazda...

Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Tragiczne odkrycie na Dolnym Śląsku. Mężczyzna znalazł szczątki dziecka. Prokuratura ustaliła, że były to zwłoki noworodka... Tragiczne odkrycie

Michał Piórg trafił do szpitala! Lekarze nie wiedzą co już robić…

Michał Piróg od wczoraj wstawia tajemnicze zdjęcia i filmy ze szpitala. Lekarze wciąż nie widzą co dolega mężczyźnie...

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! „Nie mamy kontaktu”

Siostrzeniec Mateusza Morawieckiego, Franek Broda nie jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości. W wywiadzie opowiedział o swoich relacjach z Morawieckim.

Mężczyzna podpalił matkę i brata! Okrutna zbrodnia

40-latek podpalił dom swojej rodziny, ponieważ ,,nie przestrzegali zasad Biblii''. Przeżyła tylko matka mężczyzny. Kiedy sprawca dowiedział się o tym, roześmiał się...

Nie żyje 9 osób! Tragiczny wypadek

Zginęło 9 osób, które podróżowały samochodem. Głazy osuwające się ze wzgórza spadły na pojazd. Premier zapewnił pomoc finansową dla poszkodowanych rodzin.
Matka
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...