środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Ludzie Matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę! Ciało zawinęła w kocyk

Matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę! Ciało zawinęła w kocyk

W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło.

Matka zamordowała dziecko

W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko. Służby otrzymały zgłoszenie o rannej 3-latce. Natychmiast na miejscu zjawiła się policja oraz pogotowie.

Dziewczynka została przewieziona do szpitala z raną kłutą serca. Lekarze przez kilkanaście godzin walczyli o jej życie. Niestety 3-latka zmarła na stole operacyjnym. Policjanci od razu zatrzymali 26-letnią matkę dziecka. Kobieta od razu przyznała się, że chciała zabić swoją córeczkę.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Rozszerzone samobójstwo

26-letnia Magdalena C. z najdrobniejszymi szczegółami opisała całe zdarzenie. W trakcie przesłuchania kobieta opowiedziała, że planowała rozszerzone samobójstwo. Zanim wbiła dziewczynce nóż w serce najpierw próbowała ją udusić. Matka opowiedziała również, że chciała zabić siebie, ale nie chciała zostawić dziecka samego, dlatego postanowiła zamordować także 3-latkę.

Gdy matka była przekonana, że jej dziecko jest martwe, zawinęła je w kocyk. Sama planowała się otruć, jednak nie zrobiła tego. O sprawie postanowiła poinformować swojego znajomego. To on prawdopodobnie zawiadomił odpowiednie służby.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Sąsiedzi kobiety nie mogą uwierzyć w to co się stało. Każdy w ciepłych słowach mówi o Magdalenie C., a także podkreśla, że matka bardzo kochała swoją córeczkę. Nikt nie rozumie co pchnęło kobietę do tak okrutnego czynu.

Ta matka była wpatrzona w małą. Babcia też była zakochana we wnuczce. Nie mogę sobie wyobrazić, jak tam mogło dojść do takiej tragedii – komentowała jedna z sąsiadek.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
matka
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...