środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Matka zabiła najpierw dwójkę dzieci, później sama popełniła samobójstwo!

Matka zabiła najpierw dwójkę dzieci, później sama popełniła samobójstwo!


Zakończyły się już czynności na miejscu zbrodni. W Chałupkach koło Rudnika doszło do rozszerzonego samobójstwa. Matka najpierw zabiła dwójkę dzieci, a później siebie.

Rozszerzone samobójstwo

41-letnia kobieta zabiła nożem swoje dzieci, 6-letnią córkę oraz 4-letniego syna. Potem odebrała życie sobie. W środę ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu powiedział, że po zakończeniu czynności sprawa zostanie prawdopodobnie umorzona ze względu na śmierć sprawcy.

Prokuratura postanowiła również ujawnić pewne szczegóły, ponieważ znane są tylko informacje podawane przez media, które nie wszystkie są prawdziwe.

Nie żyje znany polityk! Miał zaledwie 47 lat

Co doprowadziło do tragedii?

Magdalena V. w ubiegłym roku wróciła z dziećmi z Niemiec, gdzie mieszkała z mężem. Tam też urodziła dzieci, a ich ojciec ma obywatelstwo niemieckie. W związku z wyjazdem, jej mąż wystąpił do sądu o powrót dzieci do ich rodzinnego kraju. Sąd Okręgowy w Rzeszowie przychylił się do jego prośby, a 41-latka miała przekazać dzieci ojcu.

We wtorek ojciec dzieci z nakazem sądowym w towarzystwie kuratora sądowego oraz psychologa przyjechał po dzieci. Nie wchodził do domu i czekał cierpliwie pod domem. Wtedy kobieta poinformowała, że zostały jej ostatnie przygotowania dzieci do podróży. Weszła z nimi do łazienki i zamknęła drzwi na klucz.

W łazience znaleziono ciała matki i dzieci. Wszyscy mieli rany kłute okolic klatki piersiowej. Wezwano pogotowie, podjęto reanimację, ale ich życia nie udało się uratować – przekazał rzecznik prokuratury.

Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
dzieci
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...