wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Matka zabiła najpierw dwójkę dzieci, później sama popełniła samobójstwo!

Matka zabiła najpierw dwójkę dzieci, później sama popełniła samobójstwo!

Zakończyły się już czynności na miejscu zbrodni. W Chałupkach koło Rudnika doszło do rozszerzonego samobójstwa. Matka najpierw zabiła dwójkę dzieci, a później siebie.

Rozszerzone samobójstwo

41-letnia kobieta zabiła nożem swoje dzieci, 6-letnią córkę oraz 4-letniego syna. Potem odebrała życie sobie. W środę ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu powiedział, że po zakończeniu czynności sprawa zostanie prawdopodobnie umorzona ze względu na śmierć sprawcy.

Prokuratura postanowiła również ujawnić pewne szczegóły, ponieważ znane są tylko informacje podawane przez media, które nie wszystkie są prawdziwe.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Co doprowadziło do tragedii?

Magdalena V. w ubiegłym roku wróciła z dziećmi z Niemiec, gdzie mieszkała z mężem. Tam też urodziła dzieci, a ich ojciec ma obywatelstwo niemieckie. W związku z wyjazdem, jej mąż wystąpił do sądu o powrót dzieci do ich rodzinnego kraju. Sąd Okręgowy w Rzeszowie przychylił się do jego prośby, a 41-latka miała przekazać dzieci ojcu.

We wtorek ojciec dzieci z nakazem sądowym w towarzystwie kuratora sądowego oraz psychologa przyjechał po dzieci. Nie wchodził do domu i czekał cierpliwie pod domem. Wtedy kobieta poinformowała, że zostały jej ostatnie przygotowania dzieci do podróży. Weszła z nimi do łazienki i zamknęła drzwi na klucz.

W łazience znaleziono ciała matki i dzieci. Wszyscy mieli rany kłute okolic klatki piersiowej. Wezwano pogotowie, podjęto reanimację, ale ich życia nie udało się uratować – przekazał rzecznik prokuratury.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
dzieci
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...