środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Matka udusiła małego synka w hostelu w Lublinie. Dziecko umierało w cierpieniu

Matka udusiła małego synka w hostelu w Lublinie. Dziecko umierało w cierpieniu

Monika S udusiła swojego 10-letniego syna w jednym z lubelskich hosteli. Do tragicznego zdarzenia doszło w listopadzie 2019 roku. Teraz ruszył proces.

Matka udusiła swoje dziecko

Matka wraz ze swoim synem przyjechała do jednego z lubelskich hosteli. Kobieta kilka godzin po przybyciu do miejsca wypoczynku udusiła swojego syna ręcznikiem. Dodatkowo własnym ciałem unieruchomiła jego klatkę piersiową, tak aby maluch bardziej cierpiał. Dziecko doznało tak poważnych obrażeń, że zmarło na miejscu.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

25 lat pozbawiania wolności

Monika S. przyznała się w prokuraturze do zarzucanych jej czynów. Według psychiatrów i psychologa, kobieta nie miała problemów psychicznych w chwili dokonywanego przestępstwa. 39-latka wyjaśniła wszystkie motywy, które zdeterminowały ją do popełnienia przestępstwa, jednak nie zostaną one ujawnione. Kobieta została skazana na 25-lat pozbawienia wolności.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Matka udusiła
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...