niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Matka odcięła palec swojemu synowi! Znamy szczegóły

Matka odcięła palec swojemu synowi! Znamy szczegóły

Matka 4 latka odcięła mu palec. Rodzina nie była nigdy określana jako patologiczna. Makabryczne zdarzenie wstrząsnęło ludźmi szczególnie sąsiadami i znajomymi.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

45-letnia kobieta pod wpływem alkoholu odcięła palec swojemu 4-letniemu dziecku nożyczkami. Dziecko było zadbane, czyste oraz najedzone. Rodzina nigdy nie miała problemów z prawem. Policja zastanawiała się czy do zdarzenia doszło umyślnie.

Matka twierdzi, że nie chciała zrobić krzywdy swojemu dziecku. Jak doszło do takiej masakry? Było wiele hipotez, jednak z wyjaśnień matki wynika, że palec zaklinował się, a ona usiłowała pomóc synkowi. W słabych warunkach widoczności okaleczyła swoje dziecko. Okazało się, że miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kobieta prawdopodobnie odpowie za nieumyślne spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi jej kara więzienia, za ten czyn może trafić do więzienia na minimum 3 lata. Sprawą zajmie się również sąd rodzinny, który zbada czy nie należy odebrać matce praw do dziecka.

Podejrzana została objęta dozorem policyjnym, ma również zakaz zbliżania do swojego syna. Nie może opuszczać kraju.

ŹródłoOnet/TVN24

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...