poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Mateusz Morawiecki zapowiada rewolucję! Ogromne zmiany już niedługo

Mateusz Morawiecki zapowiada rewolucję! Ogromne zmiany już niedługo

We wtorek premier Mateusz Morawiecki komentował założenia Nowego Ładu, planu podpisanego przez Andrzeja Dudę. Odnosząc się do tych zmian, wskazał, że: „Już od 2022 r. prawie 9 mln obywateli przestanie płacić PIT”.

Nie żyje znany sportowiec! Został znokautowany na gali

Mateusz Morawiecki – Wielkie zmiany w podatkach

Mateusz Morawiecki na wtorkowym spotkaniu odniósł się do założeń Polskiego Ładu. Wspomniał, że jest to długoletni plan z ogromną perspektywą i nowymi rozwiązaniami. Sam premier napisał na swoim Facebooku: „Dlatego rząd wprowadza historyczną obniżkę podatków, na której skorzystają miliony Obywateli. Już od 2022 r. prawie 9 mln obywateli przestanie płacić PIT”.

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające wieści dla Polaków

Polacy przestaną płacić PIT

Premier podkreślał, jak wielkie znaczenie będzie mieć dla Polaków ta obniżka podatku. Zwrócił uwagę także na fakt, że żadnego podatku nie zapłacą osoby zarabiające najniższą pensję, a także prawie 70 proc. emerytów. Zaznaczył, że jednym z filarów Polskiego Ładu jest również zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia do 7 proc. PKB.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

Rewolucja podatkowa

Polski Ład wraz ze zmianami, jakie zakłada ma podnieść znacznie jakość życia Polaków i sporo zaoszczędzić. Takie założenia podkreślał premier Morawiecki.

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?