środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Masakra w Częstochowie! Lekarze walczyli o dłoń 4-latka!

Masakra w Częstochowie! Lekarze walczyli o dłoń 4-latka!

Do drastycznego wypadku doszło w Częstochowie. Podczas przycinania żywopłotu, 4-latek doznał bardzo poważnego urazu ręki.

4-latek prawie stracił dłoń

W Częstochowie doszło do drastycznego wypadku. 4-letni chłopiec prawie stracił dłoń. Chwila nieuwagi doprowadziła do tragicznych zdarzeń. Roztrzęsiony mężczyzna zatrzymał przejeżdżający patrol policji.

Z informacji podanych przez komendę w Częstochowie wynika, że mężczyzna krzyczał, że jego 4-letnie dziecko jest ranne i wymaga jak najszybszej opieki medycznej. „Dzielnicowy nie zastanawiał się ani chwili. Włączył sygnały uprzywilejowania i pomógł rodzicom z 4-letnim dzieckiem bezpiecznie dojechać do szpitala” – możemy przeczytać w komunikacie.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Chwila nieuwagi

W szpitalu okazało się, że w czasie przycinania żywopłotu, 4-latek niepostrzeżenie podstawił swoją dłoń pod elektryczne nożyce. Z małej rączki polało się morze krwi, a rodzice nie wiedzieli co zrobić. Na szczęście dzięki błyskawicznej pomocy policji szybko znaleźli się w szpitalu.

Dzięki skomplikowanej operacji, lekarzom udało się przywrócić częściowo normalne funkcjonowanie dłoni dziecka.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu
ŹródłoWP/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
częstochowie
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...