środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Marta Kaczyńska jest wściekła! Nie mogła uwierzyć co zrobili jej córce!

Marta Kaczyńska jest wściekła! Nie mogła uwierzyć co zrobili jej córce!

Marta Kaczyńska jest mamą, która dba o swoje dzieci i nie chce żeby działa im się krzywda. Dlatego jest wściekła, po tym jak dowiedziała się co zrobiono jej córce.

Media społecznościowe

Córka Mary Kaczyńskiej prowadzi swoje media społecznościowe bardzo aktywnie. Pokazuje również swoje pasje i wszystko co z nimi związane. Z dużym powodzeniem prowadzi Instagramowe konto o jeździectwie. Swoją pasją zaraża około 2 tysięcy obserwatorów.

Obserwatorzy mogą zobaczyć zdjęcia koni, relacje z zawodów oraz jak przygotować konia do jazdy. Nastolatka padła jednak ofiarą osób, które próbowały zdobyć popularność jej kosztem. Nastolatka pracowała na swój „mały sukces”, a ktoś próbuje go jej odebrać.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Marta Kaczyńska jest wściekła

Martyna w swoich mediach społecznościowych poinformowała o zaistniałej sytuacji. „Zgłaszajcie to konto. Podszywa i wstawia nie tylko moje filmiki i mówi, że to jej” – apelowała do swoich fanów.

Kradzież własności intelektualnej to powszechny proceder w internecie. Marta Kaczyńska, która dba o bezpieczeństwo córki w mediach jest wściekła zaistniałą sytuacją. Już zapowiedziała, że nie zostawi tego.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba
ŹródłoSE/media

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Kaczyńska
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...