piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska "Mama wygrała we mnie z posłanką" - Emilewicz tłumaczy się z wyjazdu...

„Mama wygrała we mnie z posłanką” – Emilewicz tłumaczy się z wyjazdu na narty!

Jakiś czas temu wybuchła afera z posłanką Emilewicz w roli głównej. Podczas, gdy premier Mateusz Morawiecki wprowadzał coraz więcej obostrzeń oraz kwarantannę narodową. Była wicepremier pojawiła się na stoku.

Zamknięte stoki

W grudniu została wprowadzona kwarantanna narodowa. Zamknięto galerie handlowe, hotele czy stoki narciarskie. Wszyscy starali się dostosować do obostrzeń. Podczas wyjazdu w góry nikt nie zjeżdżał na nartach.

Posłanka Emilewicz powinna dawać przykład, jednak okazało się, że chęć odpoczynku na nartach wygrała z rozsądkiem. Była wicepremier była widziana wraz z rodziną na stoku. Chwilę później pojawiły się niejasności związane z licencjami narciarskimi jej oraz jej dzieci.

58-latek wykorzystywał seksualnie 13-letnią córkę znajomych!

„Nie powinnam była jechać”

Krytyka jaka spadła na Emilewicz była ogromna. Kobieta przez długi czas starała się nie komentować sprawy. Na początku napisała tylko krótkiego SMSa z wyjaśnieniem. Teraz jednak zabrała głos.

Jadwiga Emilewicz przyznała, że nie powinna była jechać. Powiedziała, że z pokorą przyjmuje krytykę internautów, mediów, klubowych kolegów, a także opozycji. To co się wydarzyło nie powinno mieć miejsca.

Dzisiaj bym z nimi nie wyjechała. Zdaję sobie sprawę z tego, że reakcja ludzi, którzy byli zamknięci w domach, była w pełni uzasadniona. To, że mój wyjazd z dziećmi, ich trening, był zgodny z przepisami prawa, a ja sama – co chyba umknęło uwadze mediów – nie jeździłam na nartach, nie zmienia faktu, że to wszystko było – najdelikatniej mówiąc – niestosowne – powiedziała Jadwiga Emilewicz w wywiadzie dla Interii.

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Mijanie z prawdą

Posłanka wyjaśnia w wywiadzie, że jej synowie są sportowcami i tylko oni zjeżdżali. Nie jest to do końca prawdą. Licencje zostały wydane dopiero, po tym gdy dziennikarze TVN24 zaczęli dopytywać o szczegóły. Dostali je dopiero dwa dni później.

Niestety, mama wygrała we mnie z posłanką. I choć wiem, że to nie jest żadne usprawiedliwienie, ale pomyślałam, że skoro przez te ostatnie pięć lat spędzałam tak bardzo mało czasu z dziećmi, a wszystko jest zgodne z przepisami, to mogę jechać. Niestety, nie zadałam sobie pytania, czy to wypada. Powinniśmy byli zostać w domu, bo taki jest koszt obowiązków, których się podjęłam – tłumaczyła się Emilewicz

Konferencja Adama Niedzielskiego! Kolejne obostrzenia wchodzą w życie!

Internet zawrzał

Po tym jak światło dzienne ujrzał wyjazd posłanki internet zawrzał od plotek, domysłów, zdenerwowania, a na koniec śmiechu. Internauci ostro skrytykowali zachowanie Emilewicz. Jednak nie zabrakło tych, którzy dobrze bawili się tworząc memy.

Posłanka stała się memem w internecie. Jej zdjęcia między innymi na skoczni narciarskiej stały się wiralem.

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii