wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Małgorzata Wassermann jest rozczarowana! Czeka na to od 11 lat!

Małgorzata Wassermann jest rozczarowana! Czeka na to od 11 lat!

Małgorzata Wassermann od 11 lat czeka na wyjaśnienie sprawy. Przyznała, że czuje się rozczarowana, tym że pomimo dowodów, wszystko nadal stoi w miejscu.

Audyt w podkomisji smoleńskiej

Córka zmarłego w katastrofie smoleńskiej Zbigniewa Wassermanna oceniła, że „dość długo czekamy na rozstrzygnięcia”. W wywiadzie wyznała, że bardzo cierpliwie czeka na wyjaśnienie okoliczności oraz przebiegu wypadku, jednak 11 lat to zbyt długo.

Posłanka wyznała, że czuje się rozczarowana tym, że wciąż nie poznała ostatecznego rozstrzygnięcia dotyczącego przyczyn katastrofy. Zdradziła również, że nikt nie informuje rodzin, osób które zginęły w katastrofie o przebiegu śledztwa. Zarówno prokuratura jak i podkomisja kierowana przez Antoniego Macierewicza milczą jak zaklęte.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Kiedy dowiemy się prawdy?

Myślę, że na wyniki prac prokuratury oczekuję nie tylko ja, cała moja rodzina, pozostałe rodziny, ale też opinia publiczna. Prokuratura mówiąc, że jest na etapie badań, nie chce podawać szczegółów tych badań – powiedziała posłanka PiS w Polsat News.

Antoni Macierewicz zapowiedział, że już niedługo pojawi się raport pisemny podkomisji smoleńskiej. Dodał, że ma nadzieje, że zostanie on przyjęty i opublikowany w najbliższych tygodniach. Podkreślił, że ze względu na pandemię nie wszyscy członkowie mogą się spotkać w komplecie, aby przegłosować sprawę.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Wassermann
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...