sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Małgorzata Gersdorf ma koronawirusa. Leczy się w kontrowersyjny sposób

Małgorzata Gersdorf ma koronawirusa. Leczy się w kontrowersyjny sposób


Była pierwsza prezes Sądu Najwyższego od tygodnia choruje na COVID-19. Leczy się w kontrowersyjny sposób, który nie każdy pochwala. Lek został dla niej sprowadzony z Niemiec.

Lepsze od szczepionki?

Małgorzata Gersdorf nie jest pierwszą osobą publiczną, która przyznaje się, że używa amantadyny w walce z koronawirusem. Już wcześniej przyznał się do tego Marcin Warchoł. Była pierwsza prezes SN zdradziła, że od tygodnia zmaga się z COVID-19.

Sama otwarcie przyznaje się do leczenia kontrowersyjnym lekiem, który jest trudno dostępny w Polsce. Dlatego kobieta zdecydowała się na jego sprowadzenie aż z Niemiec.

Myślałam, że to zatoki, ale byłam tak słaba, że ja nigdy z tymi zatokami nie miałam takiej słabości. Poszłam zrobić prywatnie test i się okazało, co się okazało. Pojawiła się ta opcja, ale nie było łatwo, bo to w Polsce niedostępne. Dowiedziałam się od rodziny, od farmaceuty i ten lek mi sprowadzono z Niemiec. Niewątpliwie lepiej się czuję, to mnie trzyma przy życiu – powiedziała Gersdorf.

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Resort zdrowia sprawdza

Amantadyna wzbudza wiele kontrowersji, jednak dużo osób po jej zastosowaniu czuje się dużo lepiej, a choroba przebiega łagodniej. Ministerstwo Zdrowia stara się jednak sprowadzić do Polski większą ilość leku.

Lek nie jest jeszcze przebadany przez naukowców, jednak resort zdrowia uznał, że skoro są szanse, że pomaga to trzeba postarać się, aby go nie brakowało.

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...