poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki 20-latka podczas spaceru

Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki 20-latka podczas spaceru

Podczas niedzielnego spaceru grupa kobiet natknęła się na zwłoki. Kobiety były przerażone makabrycznym odkryciem. Na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby.

Zwłoki 20-latka

W województwie małopolskim grupa kobiet udała się na niedzielny spacer. Udały się do rezerwatu Bór na Czerwonem. Tam natknęły się na makabryczny widok. Na terenie torfowiska leżały ludzkie zwłoki. Na miejsce od razu wezwane zostały odpowiednie służby.

Wczoraj po godzinie 13, spacerujące kobiety zauważyły w rezerwacie Bór na Czerwonem ciało 20-letniego mężczyzny z Nowego Targu. Na miejscu wykonano czynności procesowe z udziałem prokuratora. Na chwilę obecną nie ma przesłanek, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – poinformowała Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Jak ciało młodego mężczyzny znalazło się w lesie?

Funkcjonariusze policji wraz z prokuratorem dokonują czynności, aby wyjaśnić jak ciało młodego mężczyzny znalazło się w lesie. Policjanci nie wykluczają żadnej z możliwości. 20-latek mógł paść ofiarą przestępstwa lub chorować.

Więcej informacji prokuratura będzie mogła udzielić po wykonaniu sekcji zwłok, która jest niezbędna. Śledczy nie wykluczają również samobójstwa.

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat
ŹródłoFakt/media

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...
zwłoki
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!