środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Makabryczne odkrycie w lesie! Policja prowadzi poszukiwania sprawcy!

Makabryczne odkrycie w lesie! Policja prowadzi poszukiwania sprawcy!

Makabryczne odkrycie w lesie Nadleśnictwa Bartoszyce w województwie warmińsko-mazurskim. Leśnicy znaleźli rozkładające się szczątki.

Makabryczne odkrycie

W lesie Nadleśnictwa Bartoszyce doszło do makabrycznego odkrycia. Leśnicy znaleźli rozkładające się szczątki bydła. Co najmniej sześć martwych zwierząt leżało w zalewisku, które utworzyły bobry.

Później znaleziono również ciała martwych zwierząt na sąsiadującym z lasami prywatnym polu. Prawdopodobnie jest to bydło właściciela gruntów.

odkrycie
Szczątki zwierząt (źródło: polsatnews.pl)
Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Sprawą zajęła się policja

„Sprawę prowadzi obecnie policja, a leśnicy – jeśli policjantom uda się znaleźć winowajcę – wystąpią w niej w roli w oskarżyciela posiłkowego. Na razie jednak najpilniejsze zadanie to usunięcie padliny z lasu! To żmudne i skomplikowane zadanie, ponieważ martwe zwierzęta leżą w utworzonym przez bobry rozlewisku” – można przeczytać w poście opublikowanym na Facebooku Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie.

Leśnicy mają nadzieję, że uda się schwytać sprawców i poniosą oni odpowiedzialność. Po pierwsze muszą ponieść koszty utylizacji zwłok, a po drugie trzeba będzie sprawdzić co było przyczyną zgonu zwierząt.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
odkrycie
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...