środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Makabryczne odkrycie! Na pomoc było już za późno!

Makabryczne odkrycie! Na pomoc było już za późno!

Na początku stycznia zaginął mężczyzna. Policja poszukiwała go bez skutecznie przez ponad tydzień. Pojawiły się doniesienia, że mężczyznę zamordowano przy użyciu piły mechanicznej, a jego ciało pokrywają ślady.

Poćwiartowany?

W mieszkaniu w Szczecinie odnaleziono zwłoki mężczyzny poszukiwanego od początku stycznia. Reporterzy programu „Alarm!” emitowanego na antenie TVP1 ujawnili, że zamordowany to 35-letni Krzysztof M.

Mężczyzna zaginął zaraz po Sylwestrze, podczas którego odwiedziło go kilku gości. 11 stycznia 2021 roku policjanci weszli do jego mieszkania, które wynajmował od jakiegoś czasu. Według TVP ciało było poćwiartowane i schowane w worki.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Prokuratura dementuje

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zabójstwa doszło między 5 a 11 stycznia. W jednym z mieszkań bloku na Niebuszewie ujawniono zwłoki mężczyzny. Na jego ciele ujawniono liczne rany cięte i kłuto-cięte. Nie mam informacji, by zwłoki były poćwiartowane. Dementuję te doniesienia – powiedziała w rozmowie z „Faktem” prok. Alicja Macugowska-Kyszka, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Z relacji sąsiadów wynika, że od 5 stycznia w mieszkaniu zamordowanego było słychać dziwne dźwięki, które przypominały remont.

Jedna z sąsiadek opowiadała, że zdenerwowało ją to, ponieważ nikt nie uprzedzał o remoncie, a odbywał się on w czasie dniu wolnym od pracy. Zdziwiła się, że ktoś przeprowadza remont w święto. Po odkryciu zwłok doszła do wniosku, że mogły to być odgłosy piły.

Podejrzany został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Jest to Patryk P., którego zamordowany prawdopodobnie znał.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba
Źródłoo2/ TVP/ Fakt

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
na
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...