sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Makabryczne odkrycie! Na pomoc było już za późno!

Makabryczne odkrycie! Na pomoc było już za późno!


Na początku stycznia zaginął mężczyzna. Policja poszukiwała go bez skutecznie przez ponad tydzień. Pojawiły się doniesienia, że mężczyznę zamordowano przy użyciu piły mechanicznej, a jego ciało pokrywają ślady.

Poćwiartowany?

W mieszkaniu w Szczecinie odnaleziono zwłoki mężczyzny poszukiwanego od początku stycznia. Reporterzy programu „Alarm!” emitowanego na antenie TVP1 ujawnili, że zamordowany to 35-letni Krzysztof M.

Mężczyzna zaginął zaraz po Sylwestrze, podczas którego odwiedziło go kilku gości. 11 stycznia 2021 roku policjanci weszli do jego mieszkania, które wynajmował od jakiegoś czasu. Według TVP ciało było poćwiartowane i schowane w worki.

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

Prokuratura dementuje

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zabójstwa doszło między 5 a 11 stycznia. W jednym z mieszkań bloku na Niebuszewie ujawniono zwłoki mężczyzny. Na jego ciele ujawniono liczne rany cięte i kłuto-cięte. Nie mam informacji, by zwłoki były poćwiartowane. Dementuję te doniesienia – powiedziała w rozmowie z „Faktem” prok. Alicja Macugowska-Kyszka, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Z relacji sąsiadów wynika, że od 5 stycznia w mieszkaniu zamordowanego było słychać dziwne dźwięki, które przypominały remont.

Jedna z sąsiadek opowiadała, że zdenerwowało ją to, ponieważ nikt nie uprzedzał o remoncie, a odbywał się on w czasie dniu wolnym od pracy. Zdziwiła się, że ktoś przeprowadza remont w święto. Po odkryciu zwłok doszła do wniosku, że mogły to być odgłosy piły.

Podejrzany został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Jest to Patryk P., którego zamordowany prawdopodobnie znał.

Rząd wprowadzi zmiany! Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich?
Źródłoo2/ TVP/ Fakt

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
na
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...