środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Magdalena Ogórek pokazała odważne zdjęcia ze swojej młodości

Magdalena Ogórek pokazała odważne zdjęcia ze swojej młodości

Magdalena Ogórek pokazała zdjęcia, na których ma zaledwie 21 lat. Jak przez lata zmieniła się obecna gwiazda telewizji, a zarazem kandydatka na stanowisko prezydenta w 2015 roku?W 2015 roku kandydowała na prezydenta z ramienia SLD. Obecnie jest gwiazdą TVP Info. Początkowo zaczynała od jednego programu, dzisiaj prowadzi ich już kilka. Ogórek nie stroni od mediów społecznościowych, regularnie pokazując swoje zdjęcia fanom.

Ostatnio na jej Instagramowym profilu pojawiły się nowe zdjęcia, na których Ogórek jest jeszcze nastolatką. Fani przyzwyczajeni są do eleganckiego stylu gwiazdy. Jednak tym razem możemy oglądać jej zdjęcia w zupełnie innej stylizacji.

Młodość rządzi się swoimi prawami. Teraz oglądamy elegancką kobietę, kiedyś jednak Ogórek ubierała się jak większość nastolatek.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!


Nie można odmówić Magdalenie Ogórek urody. Zarówno dzisiaj jak i za czasów nastoletnich była i jest piękną kobietą. Dzisiaj jest doktorem nauk humanistycznych i zapewne nie czułaby się swobodnie w obcisłym, a przede wszystkim skąpym topie oraz jeansach.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!
Źródłoo2

Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki mężczyzny

Przy Sopockim molo dokonano makabrycznego odkrycia. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny. Ciało mężczyzny Odkrycia...

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.
zdjęcia
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...