poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Ludzie Ministerstwo Obrony Narodowej nie ma już wątpliwości! Wojna wisi w powietrzu?

Ministerstwo Obrony Narodowej nie ma już wątpliwości! Wojna wisi w powietrzu?

Konflikt na granicy polsko-białoruskiej przybiera na sile. Wczoraj pojawiły się nagrania, na których widać, jak migranci miotają kamieniami i granatami w polskich funkcjonariuszy. Minister Obrony Narodowej oświadczył, że żołnierze oraz policjanci, otrzymają bogate honorarium za obronę granic RP.

Błaszczak słabnie, Amerykanie nie dzwonią. Rok 2020 w MON
Źródło: polityka.pl
Szokujące słowa ojca Rydzyka! Niewiarygodne co powiedział

Ministerstwo Obrony Narodowej wynagradza strażników

Mariusz Błaszczak poinformował, że zamierza wynagrodzić polskich strażników granicznych. W szczególności po wczorajszym incydencie, kiedy to uchodźcy rzucali granatami i kamieniami.

Dziękuję żołnierzom za powstrzymanie dzisiejszego szturmu. Dzięki wam Polska wciąż jest bezpieczna. Wszyscy żołnierze służący obecnie na granicy, otrzymają specjalne nagrody finansowe. – czytamy na profilu MON.

Nie żyje znany sportowiec! Został znokautowany na gali

Ogromne liczby uchodźców

Straż Graniczna musi się zmagać z rozjuszonymi uchodźcami, którzy wciąż próbują się przedrzeć przez granicę Polski. Od początku konfliktu polsko-białoruskiego, zanotowano ponad 33 tys., nielegalnych przekroczeń. Stąd też decyzja Mariusza Błaszczaka, o finansowej gratyfikacji żołnierzy.

Atak migrantów na granicę polską! Dwóch żołnierzy rannych
  • Więcej na temat
  • MON
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?