wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ludzie Koniec mody na ulicach, która zaczęła się ostatnio rozwijać.

Koniec mody na ulicach, która zaczęła się ostatnio rozwijać.

Moda na wyjątkowe tablice rejestracyjne trwa już od lat. Mowa o mniejszych od standardowych tablicach, które miały ułatwiać montaż, a stały się modą.Nowe przepisy dotyczące tablic rejestracyjnych już weszły w życie i obowiązują kierowców. Za posiadanie tablicy w złych wymiarach grozi mandat.

Moda czy potrzeba?

Mniejsze tablice miały być ułatwieniem szczególnie dla kierowców, którzy sprowadzili swoje pojazdy ze Stanów Zjednoczonych. Pojazdy te mają inną konstrukcję dlatego tablice o standardowych wymiarach były za duże.

W pewnym momencie przestały być one ułatwieniem, a stały się modą. Kierowcy montowali takie tablice w samochodach, które nie były do tego przystosowane. Wszystko to dla estetyki.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Nowe przepisy

4 grudnia 2020 roku dodano zapisy do Prawa o ruchu drogowym o tym, iż zabrania się „umieszczania na pojeździe tablic rejestracyjnych w innym miejscu niż konstrukcyjnie do tego przeznaczone” i „umieszczania na pojeździe jednorzędowych zmniejszonych tablic rejestracyjnych, jeżeli pojazd nie posiada zmniejszonych wymiarów miejsca konstrukcyjnie przeznaczonego do umieszczenia tablicy rejestracyjnej”

Co oznacza to w praktyce dla kierowców? Mandaty oraz zabranie dowodu rejestracyjnego samochodu do czasu wymiany tablic na właściwe. Ma to na celu ukrócić samowolę kierowców.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!
ŹródłoWP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
moda
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...