środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ludzie 20-latka zakłóciła mszę świętą i splunęła na księdza!

20-latka zakłóciła mszę świętą i splunęła na księdza!

Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o zakłócaniu przebiegu mszy świętej w Bazylice Mariackiej. 20-latka zakłócała nabożeństwo i splunęła na księdza. Teraz grozi jej kara.

Nie pierwszy raz

Straż miejska w Krakowie dostała dziwne zgłoszenie od kościelnego, jednak postanowili go nie bagatelizować i pojechać na miejsce. Gdy dotarli do Bazyliki kobieta była już spokojna, a strażnicy nie mogli uwierzyć, że coś się wydarzyło.

Świadkowie opowiedzieli funkcjonariuszom co działo się przed ich przybyciem. Okazało się, że nie był to pierwszy tego typu incydent. Obecni na mszy wierni zeznali, że nie jest to pierwszy raz, ponieważ kobieta pojawiała się już kilkukrotnie w czasie nabożeństw i przeszkadzała księdzu oraz zgromadzonym wiernym.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Rozebrała się i splunęła na księdza?

Rzekomo od kilku dni kobieta pojawiała się w bazylice. Świadkowie zgodnie twierdzili, że kobieta rozbierała się przy wszystkich oraz, że splunęła na księdza.

Dziś po godzinie 9 wpłynęło do nas zgłoszenie z Bazyliki Mariackiej. Kościelny poinformował dyżurnego, że młoda…

Opublikowany przez Straż Miejska Miasta Krakowa Środa, 17 marca 2021

Sprawę przejęła policja, która wykonuje czynności procesowe. Kobieta może usłyszeć zarzuty utrudnienia prowadzenia mszy świętej lub obrażenie uczuć religijnych. Grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
20
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...