wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Lektor odmówił przeczytania książki, ponieważ w trakcie uznał, że się z nią...

Lektor odmówił przeczytania książki, ponieważ w trakcie uznał, że się z nią nie zgadza.

W mediach społecznościowych zawrzało za sprawą wpisu, który pojawił się u Artura Domosławskiego. Lektor, nagrywający jego książkę odmówił przeczytania jednego z fragmentów i zerwa współpracę.

Aktor odmówił współpracy

Artur Domosławski, który jest autorem wielu książek, opublikował na swoim profilu Facebookowym opis niecodziennego zdarzenia, które nim wstrząsnęło. Mężczyzna zdecydował się podzielić z fanami tym, co wydarzyło się podczas nagrywania jego książki o Zygmuncie Baumanie w wersji audio.

Jak podaje autor wpisu aktor, który miał za zadanie przeczytać jego książkę, aby można ją było wydać w formie audiobooka odmówił współpracy w bardzo konkretnym miejscu. „Otóż w książce o Zygmuncie Baumanie, w części poświęconej jego powrotom do Polski w latach 90., bohater opowieści jest w pewnym momencie krytykowany przez intelektualistów katolickich – że niby relatywista, nihilista, postmodernista” – opisuje Domosławski.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

655 strona

„Spory budzi przesłanie Jana Pawła II, który podczas pielgrzymek do Polski nazywa wolność człowieka, pozbawioną bliskich jemu wartości, deprecjonującym określeniem »swawola«. Papież piętnuje świeckie prawa – między innymi prawo kobiet do decydowania o urodzeniu dziecka lub usunięciu ciąży. Jednym ze skutków tych nauk i uległości znacznej części establishmentu wobec Kościoła jest wprowadzenie ustawy antyaborcyjnej. W 1995 roku w Skoczowie Jan Paweł II posuwa się do wygłoszenia niedorzecznej tezy, że w Polsce powraca dyskryminacja katolików i że są oni spychani na margines życia społecznego”. – jest to fragment, z którym lektor nie był w stanie się zgodzić.

Okazuje się, że współpraca została zerwana przez sformułowanie „niedorzeczna teza”, z którą lektor się nie zgodził. Okazało się, że ten fragment znajduje się na 655 stronie, dlatego producent nagrania musiał bardzo szybko znaleźć zastępstwo i zacząć nagrywanie od początku.

AKTOR ODMAWIA PRZECZYTANIA ZDANIA PODCZAS NAGRANIA AUDIOBOOKA. Mniejsza o nazwisko, nie zamierzam robić hejtu na…

Opublikowany przez Artura Domoslawskiego Wtorek, 9 marca 2021
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoOnet/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
lektor
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...