wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Lech Wałęsa pokazał siebie i swój nowy nabytek! Pierwszy raz od operacji

Lech Wałęsa pokazał siebie i swój nowy nabytek! Pierwszy raz od operacji

Lech Wałęsa kilka dni temu przeszedł poważną operację. Na swoim profilu na Facebooku umieścił zdjęcie z kolejnego już dnia rekonwalescencji. Pokazał swoim fanom również bliznę pooperacyjną.

Chwile strachu

Jakiś czas temu Wałęsa poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych, że będzie musiał udać się na operację. W jego rozruszniku kończył się termin ważności baterii. Dodatkowo złamał się drut, który zagrażał jego życiu.

Były prezydent nie krył swojego strachu. Przyznał również, że bierze pod uwagę swoją śmierć. Z jednej strony zapewniał, że niczego się nie boi, a z drugiej drżał o swoje życie i powtarzał, że chciałby jeszcze służyć narodowi.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Wałęsa pokazał swoją bliznę

Na szczęście operacja Lecha Wałęsy powiodła się, a sam pacjent szybko poczuł się dobrze. Dzisiaj podzielił się z fanami zdjęciami z kolejnego dnia swojej rekonwalescencji. Na fotografii możemy zobaczyć jego bliznę pooperacyjną.

Rekonwalescent. Dzień drugi, taki rozrusznik zamontowano w okolicy serca. Zmiana opatrunku plus dieta cud.

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 19 marca 2021
ŹródłoPlotek/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Wałęsa
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...