poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Kwaśniewska przekazała bardzo ważną wiadomość! Pilny apel

Kwaśniewska przekazała bardzo ważną wiadomość! Pilny apel

Kwaśniewska bardzo często udziela się w mediach społecznościowych. Córka byłego prezydenta wykorzystuje swoją popularność, aby pomagać innym. Kobieta na swoim Instagramie postanowiła wstawić relację, na której pilnie apeluje do kobiet.

Pilny apel
instagram.com/ @aleksandraleksandrowna
Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pilny apel Kwaśniewskiej

Kochane Kobiety, jak zapewne doskonale wiecie, październik to miesiąc świadomości raka piersi. Wierzę, że pamiętacie o corocznym badaniu USG. P r a w d a? – napisała w poście.

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego poruszyła temat nowotworu u kobiet. W dalszych materiałach instagramerka namawiała do regularnych wizyt, gdyż „są zmiany, których same sobie nie wymacacie”.

Pilny apel
instagram.com/ @aleksandraleksandrowna

Pytacie mnie, czy faktycznie potrzebne jest coroczne badanie USG jeśli robicie regularnie samobadanie piersi. No tak, jet konieczne. Myślę, że każdy lekarz się ze mną zgodzi, gdyż wiem to od lekarzy, że są zmiany , których same sobie nie wymacacie. Są zmiany, które zobaczy dopiero ultrasonograf – Wypowiedziała się na Instastory.

Stres i niepewność

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła również odpowiedzieć na najczęstsze obawy kobiet, związane z wizytą u lekarza. Tym problemem jej stres przed badaniem, oraz związana z nim niepewność.

Sugerowałabym, żebyście podeszły do niego po prostu w taki sposób, że idziecie się utwierdzić, że wszystko jest dobrze i nie bały się tego badania, ponieważ po pierwsze jest ogromna szansa, ze naprawdę wszystko jest dobrze.

Atak migrantów na granicę polską! Dwóch żołnierzy rannych
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?