wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Księża chcieli oszukać wszystkich! To nagranie ujawniło prawdę

Księża chcieli oszukać wszystkich! To nagranie ujawniło prawdę

Wczoraj w Kościele katolickim obchodzona była niedziela palmowa, która poprzedza święta Wielkanocne. Przy panującej trzeciej fali koronawirusa, są ograniczenia w kościołach. Ci księża postanowili obejść system.

Obostrzenia!

Jesteśmy u szczytu trzeciej fali koronawirusa, co w praktyce oznacza więcej chorych niż łóżek, respiratorów i pomocy medycznej. Jednak władze kościoła próbują negocjować z władzami rządowymi odnośnie ilości wiernych w kościołach.

Zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym w miejscach kultu w nabożeństwach może uczestniczyć jedna osoba na 20 metrów kwadratowych przy zachowaniu dystansu minimum 1,5 metra. Wierni muszą również zasłaniać usta i nos maseczkami.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Wolno kłamać, czy nie wolno?

Księża głoszą płomienne kazania o tym, że nie powinniśmy kłamać. Sami jednak skłamali podczas transmisji mszy świętej. Nabożeństwo w parafii pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu było transmitowane w internecie.

Okazuje się jednak, że księża postanowili wszystkich oszukać. W czasie mszy wierni znajdowali się w świątyni. Jednak duchowni wstawili w film puste ławki, aby kościół wyglądał na niezapełniony.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!
ŹródłoOnet/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
księża
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...