piątek, 30 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Książę Harry trafi do więzienia? Aresztowanie na lotnisku!

Książę Harry trafi do więzienia? Aresztowanie na lotnisku!


Książę Harry udał się na lotnisko do Los Angeles z którego miał wylecieć do Londynu. Wczoraj koło 18 doszło do incydentu i aresztowania.

Pierwsza podróż Księcia po śmierci dziadka

Kilka tygodni temu na świat przyszła córka księcia Harrego i jego żony Meghan. Wczoraj małżeństwo miało odbyć swoją pierwszą podróż do Londynu po śmierci dziadka, księcia Edynburga, Filipa. Niestety Meghan zmuszona była zostać z dziećmi w domu, ponieważ oboje zadecydowali, że ich najmłodsza pociecha jest jeszcze za mała na tak długie podróże.

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię
Książę Harry
vanityfair.com

Aresztowanie na lotnisku

Harry leciał do Londynu na odsłonięcie pomnika jego matki, Diany, która urodziła się 1 lipca i to właśnie na tę datę zapowiedziano uroczyste odsłonięcie rzeźby. Książę zjawił się na lotnisku w Los Angeles około godziny 18. Tuż przed wylotem miała miejsce niecodzienna sytuacja, bowiem niezidentyfikowany mężczyzna wjechał samochodem na pas startowy z którego miał odlatywać Harry. Na drogę natychmiast wkroczyły odpowiednie służby, zatrzymały i aresztowały sprawcę zdarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Horror w parku narodowym. Niedźwiedź zjadł turystę

Mężczyzna został rozszarpany na małe kawałki przez niedźwiedzia w parku narodowym. Całemu zdarzeniu przyglądali się przyjaciele turysty, ale byli bezradni i nie...

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię

Kobieta wyjeżdżając z posesji nie zauważyła chłopca, który wyciągał kota spod opon samochodu. 8-latek nie żyje. Rodzinna tragedia

Elżbieta II załamana! Dotarły kolejne, smutne wiadomości…

Kolejny cios został wymierzony w królową Elżbietę II. Znowu się tego nie spodziewała... Doskonały wizerunek dynastii

Polski artysta miał wypadek! Nie wiadomo co z jego karierą…

Znany artysta miał wypadek. Zdecydowanie wpłynęło to na jego karierę... Instagram.com/ @filiplato

Rozdano kolejne nagrody w ramach loterii szczepionkowej. Zobacz, czy ty też wygrałeś!

Kolejne wyniki losowań szczepionkowych już za nami. Tym razem były do wygrania pieniądze i hulajnogi elektryczne. Zobaczy ty też wygrałeś!

Popularne lody wycofane ze sprzedaży! Uważaj, aby ich nie jeść. Mogą Ci poważnie zaszkodzić

Wycofano ze sprzedaży jedne z najpopularniejszych lodów. Rzecznik Komisji Europejskiej nakazał wycofać lody ze szkodliwymi substancjami z obiegu.
Książę Harry
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...