środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Ksiądz przyznał się do molestowania dziecka! Padły słowa, na które ofiara czekała...

Ksiądz przyznał się do molestowania dziecka! Padły słowa, na które ofiara czekała latami

Przed sądem stanął dzisiaj ks. Arkadiusz H. Jest on jednym z księży, którzy byli bohaterami filmu braci Sekielskich „Zabawa w chowanego”. W dokumencie ukazano jego pedofilskie zachowania.

W końcu stanął przed sądem

Ksiądz Arkadiusz H. został oskarżony o molestowanie Bartłomieja Pankowiaka od września 1998 roku do maja 2000. W tych latach ojciec pokrzywdzonego był organistą w parafii księdza H. Wiadomo, że duchowny molestował więcej dzieci, jednak sprawy te przedawniły się i sąd może go sądzić tylko za Pankowiaka.

Ja i mój brat byliśmy dla niego łakomym kąskiem, żeby zaspokajać swoje potrzeby seksualne. Początkowo niewinne spotkania przeradzały się w coś zupełnie innego. Okazywał mi miłość, ale ta miłość była fałszywa. Całował mnie z języczkiem, dotykał moich miejsc intymnych, sadzał na kolanach. – mówił mężczyzna niegdyś molestowany przez księdza.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Skrucha!

Ksiądz po wysłuchaniu zeznań swojej ofiary ze spuszczoną głową powiedział: – Przyznaję się. Z głębi serca pokornego chciałbym bardzo przeprosić Bartłomieja Pankowiaka. Mam świadomość i poczucie ogromnej szkody, jaką przez swoją słabość ludzką i nieudolność i grzeszność dokonałem. Proszę o wybaczenie.

Bracia Sekielscy dotarli do informacji, że o zachowaniu księdza była informowana Kuria Diecezjalna w Kaliszu. Jedyne co wtedy zrobiono, to przeniesiono go do innej parafii. Pod adresem biskupa Edwarda Janiaka, który kierował kurią, pojawiły się zarzuty o tuszowaniu sprawy. Ksiądz Arkadiusz H. został suspendowany przez biskupa kaliskiego. Ma zakaz sprawowania posługi kapłańskiej, a także noszenia stroju duchownego.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości
ŹródłoSE/Onet/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
ksiądz
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...