wtorek, 19 października, 2021
Godzinnik.pl Polska Ksiądz przez półtora roku bił, gwałcił i okaleczał 12-latkę!

Ksiądz przez półtora roku bił, gwałcił i okaleczał 12-latkę!


Ksiądz przez długi czas gwałcił i torturował Mariannę. Dziś kobieta ma 19 lat i zdecydowała się opowiedzieć o koszmarze, który spotkał ją jako dziecko.

Kółko biblijne

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, gdy dziewczynka miała 12 lat. Postanowiła pójść na kółko biblijne. Nic nie zapowiadało tego jak niewinna decyzja zmieni jej życie. Ksiądz gwałcił ją co piątek i groził, że ją zabije. Ciął jej plecy oraz miejsca intymne nożem.

Brał taki nożyk, po prostu kazał mi się położyć. I tak jeździł po ciele, dopóki nie przeciął. Już wolałam ten nóż, bo to przynajmniej nie sprawiało, że czułam się taka okropnie brudna po prostu, tak strasznie się wstydziłam – mówiła 19-latka.

Dziewczyna nie wiedziała jak uwolnić się z tego koszmaru, dlatego postanowiła popełnić samobójstwo. Przed rzuceniem się pod ciężarówkę uratowała ją osoba, która dopiero wyszła z więzienia. Sprawa została zgłoszona do prokuratury, jednak szybko ją umorzono.

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Przewlekłość śledztwa

Prawnikiem i pełnomocnikiem dziewczyny został Artur Nowak – znany adwokat, reprezentujący wiele ofiar pedofilii. Jej adwokat powiedział, że pierwszy raz spotkał się z taką przewlekłością śledztwa. A na prokurator Wiolettę Jędrychowską-Jaros, która je prowadzi, a która podpisała się pod umorzeniem, składał skargi.

W ciągu dziewięciu miesięcy śledztwa przesłuchano tylko kilku świadków, tylko tych których wskazała Marianna i ją samą.

To było coś strasznego. Przez większość tego czasu ja byłam po prostu atakowana pytaniami, sugerowano kolejny raz, że być może ja gdzieś tam na przykład świadczyłam usługi – opowiadała 19-latka.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Mężczyzna zrobił to kobiecie w pociągu! Nikt nie zareagował

Podczas jazdy pociągiem 35-letni mężczyzna, zgwałcił kobietę. Żaden z pasażerów nie wstał, żeby pomóc kobiecie. Dopiero po ośmiu minutach zareagował pracownik kolei.

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem?! Kto go zastąpi?

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem Polski? Kto go zastąpi? Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Witold Waszczykowski wyjaśnił niejasności w rozmowie w RMF...

Nie żyje znany polityk! Zmarł przez COVID-19

Nie żyje znany polityk. Mężczyzna zmarł przez powikłania związane po zakażeniu koronawirusem. O śmierci polityka poinformowała najbliższa rodzina.

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Od 2022 roku wzrośnie akcyza na papierosy i alkohol, a według wyliczeń Ministerstwa Finansów paczka tradycyjnych papierosów zdrożeje o ok. 30 gr. Jednak branża...

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Nie żyje popularna aktorka. Zagrała w wielu światowych produkcjach filmowych i serialowych. Kobieta w chwili śmierci miała 95 lat.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Do sieci trafiły nagie zdjęcia żony ministra. Nie od dziś wiadomo, że kobieta nie boi się zabierać głosu w mediach. Tym razem...

Prezydent trafił do szpitala! Przebywa na intensywnej terapii

Prezydent trafił do szpitala po spotkaniu z dotychczasowym premierem. Lekarze nie zabierają głosu w sprawie staniu zdrowia prezydenta. Wiadomo jednak, że hospitalizacja...

Tragiczny wypadek autobusu! Nie żyje ponad 30 osób

Tragiczny wypadek z udziałem 50 pasażerów autokaru. Pojazd ześlizgnął się ze skarpy i spadł w przepaść. Nie żyją 32 osoby, reszta poszkodowanych...

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek...
ksiądz

Dołącz do naszego Newslettera!

Najważniejsze wiadomości codziennie na Twojej skrzynce pocztowej!
Nie spamujemy, wyślemy maksymalnie jedną wiadomość dziennie.