sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Ksiądz przez półtora roku bił, gwałcił i okaleczał 12-latkę!

Ksiądz przez półtora roku bił, gwałcił i okaleczał 12-latkę!


Ksiądz przez długi czas gwałcił i torturował Mariannę. Dziś kobieta ma 19 lat i zdecydowała się opowiedzieć o koszmarze, który spotkał ją jako dziecko.

Kółko biblijne

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, gdy dziewczynka miała 12 lat. Postanowiła pójść na kółko biblijne. Nic nie zapowiadało tego jak niewinna decyzja zmieni jej życie. Ksiądz gwałcił ją co piątek i groził, że ją zabije. Ciął jej plecy oraz miejsca intymne nożem.

Brał taki nożyk, po prostu kazał mi się położyć. I tak jeździł po ciele, dopóki nie przeciął. Już wolałam ten nóż, bo to przynajmniej nie sprawiało, że czułam się taka okropnie brudna po prostu, tak strasznie się wstydziłam – mówiła 19-latka.

Dziewczyna nie wiedziała jak uwolnić się z tego koszmaru, dlatego postanowiła popełnić samobójstwo. Przed rzuceniem się pod ciężarówkę uratowała ją osoba, która dopiero wyszła z więzienia. Sprawa została zgłoszona do prokuratury, jednak szybko ją umorzono.

Tragiczny wypadek! Dziecko umierało na oczach rodziców

Przewlekłość śledztwa

Prawnikiem i pełnomocnikiem dziewczyny został Artur Nowak – znany adwokat, reprezentujący wiele ofiar pedofilii. Jej adwokat powiedział, że pierwszy raz spotkał się z taką przewlekłością śledztwa. A na prokurator Wiolettę Jędrychowską-Jaros, która je prowadzi, a która podpisała się pod umorzeniem, składał skargi.

W ciągu dziewięciu miesięcy śledztwa przesłuchano tylko kilku świadków, tylko tych których wskazała Marianna i ją samą.

To było coś strasznego. Przez większość tego czasu ja byłam po prostu atakowana pytaniami, sugerowano kolejny raz, że być może ja gdzieś tam na przykład świadczyłam usługi – opowiadała 19-latka.

Rząd wprowadzi zmiany! Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich?

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
ksiądz
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...