wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ksiądz przez półtora roku bił, gwałcił i okaleczał 12-latkę!

Ksiądz przez półtora roku bił, gwałcił i okaleczał 12-latkę!

Ksiądz przez długi czas gwałcił i torturował Mariannę. Dziś kobieta ma 19 lat i zdecydowała się opowiedzieć o koszmarze, który spotkał ją jako dziecko.

Kółko biblijne

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, gdy dziewczynka miała 12 lat. Postanowiła pójść na kółko biblijne. Nic nie zapowiadało tego jak niewinna decyzja zmieni jej życie. Ksiądz gwałcił ją co piątek i groził, że ją zabije. Ciął jej plecy oraz miejsca intymne nożem.

Brał taki nożyk, po prostu kazał mi się położyć. I tak jeździł po ciele, dopóki nie przeciął. Już wolałam ten nóż, bo to przynajmniej nie sprawiało, że czułam się taka okropnie brudna po prostu, tak strasznie się wstydziłam – mówiła 19-latka.

Dziewczyna nie wiedziała jak uwolnić się z tego koszmaru, dlatego postanowiła popełnić samobójstwo. Przed rzuceniem się pod ciężarówkę uratowała ją osoba, która dopiero wyszła z więzienia. Sprawa została zgłoszona do prokuratury, jednak szybko ją umorzono.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Przewlekłość śledztwa

Prawnikiem i pełnomocnikiem dziewczyny został Artur Nowak – znany adwokat, reprezentujący wiele ofiar pedofilii. Jej adwokat powiedział, że pierwszy raz spotkał się z taką przewlekłością śledztwa. A na prokurator Wiolettę Jędrychowską-Jaros, która je prowadzi, a która podpisała się pod umorzeniem, składał skargi.

W ciągu dziewięciu miesięcy śledztwa przesłuchano tylko kilku świadków, tylko tych których wskazała Marianna i ją samą.

To było coś strasznego. Przez większość tego czasu ja byłam po prostu atakowana pytaniami, sugerowano kolejny raz, że być może ja gdzieś tam na przykład świadczyłam usługi – opowiadała 19-latka.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
ksiądz
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...