środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Ksiądz podał cennik za Pierwszą Komunię. Rodzice są oburzeni!

Ksiądz podał cennik za Pierwszą Komunię. Rodzice są oburzeni!

Ksiądz w jednej z parafii podał dokładny cennik Pierwszej Komunii. Postanowił jawnie wyliczyć ile rodzice powinni wydać pieniędzy. Parafianie są oburzeni postawą duchownego.

Dokładnie wyliczone

Ksiądz z parafii pw. św. Marcina i Wincentego Męczennika w Skórzewie postanowił dokładnie rozpisać parafianom na co pójdą ich pieniądze. Wystawił im cennik ile będzie ich kosztować Pierwsza Komunia ich pociech.

Mieszkańcy nie kryją oburzenia kosztami za sakrament. Pierwsza część zestawienia wylicza dokładne koszty mszy komunijnych. Druga jednak budzi większe emocje. W niej bowiem znajduje się kwota jaką parafianie mają przeznaczyć na „prezent”, jakim ma być dębowy krzyż.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Hojny prezent dla kościoła

Rodzice mieliby zapłacić nie za jeden krzyż, na liście znajduje się także posrebrzany i pozłacany krzyż nad tabernakulum za 4,5 tysiąca złotych. Wszystkie prezenty miałyby kosztować 17 tysięcy złotych.

ksiądz
Cennik księdza
Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
ksiądz
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...