wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Krystyna Pawłowicz znowu wpadła w szał! "Mordercy..." skomentowała, wplątując się w międzynarodową...

Krystyna Pawłowicz znowu wpadła w szał! „Mordercy…” skomentowała, wplątując się w międzynarodową aferę!

Złotousta Krystyna Pawłowicz kolejny raz dała upust swoim emocjom. Była posłanka znana jest ze swojego ciętego języka. Często w swoich mediach społecznościowych komentuje sytuacje z Polski i świata.

Emocje wzięły górę

Odkąd Krystyna Pawłowicz zasiada w Trybunale Konstytucyjnym nawet w kontrowersyjnych tematach stara się trzymać emocje na wodzy. Coraz rzadziej komentuje sytuacje polityczną czy ekonomiczną. Jednak tym razem nie mogła się powstrzymać.

Sytuacja, której wielu ludzi bacznie się przygląda, byłej posłance nie spodobała się i wściekła skomentowała ją na swoim profilu na Twitterze. Pawłowicz od jakiegoś czasu śledzi historię Polaka mieszkającego w Wielkiej Brytanii, który jest w śpiączce.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Los Polaka jest bliski wielu ludziom

Polacy w kraju żyją tym co dzieje się na wyspach, ponieważ lekarze chcą odłączyć naszego rodaka od aparatury podtrzymującej oddech. Rodzina mężczyzny nie zgadza się na to, interweniowały już w tej sprawie nawet służby dyplomatyczne.

Niestety, brytyjski sąd nie chce dopuścić konsula do polskiego obywatela, zaś szpital zadecydował o odłączeniu specjalnych rur, przez które odbywa się nawadnianie i odżywianie będącego w stanie śpiączki polskiego pacjenta. Te informacje wstrząsnęły Pawłowicz.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoSE/Twitter

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Pawłowicz
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...