piątek, 17 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Krystyna Pawłowicz nawołuje do linczu na 10-latku!

Krystyna Pawłowicz nawołuje do linczu na 10-latku!


Pawłowicz kolejny raz złamała prawa i obowiązki obowiązujące Sędzię TK. 10-letni chłopiec, który czuje się dziewczynką chciał, aby inni zwracali się do niego imieniem dziewczynki. Dyrektor szkoły po rozmowie z rodzicami, pedagogami, psychologami zdecydowała się zwołać radę pedagogiczną, aby omówić sprawę. Nauczycielom udało się dojść do porozumienia bez medialnego szumu. Niestety Pawłowicz uznała, że musi sprawę nagłośnić.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Skrzywdziła 10-latka!

Pawłowicz pisząc swój wpis prawdopodobnie nie pomyślała o tym, jaką falę hejtu wyleje na dziecko, które czuje się inne. Niezależnie od tego co uważają dorośli, rodzice postanowili wspierać swoje dziecko i zapewne ich decyzja nie była pochopna. Pawłowicz nie szanuje niczego, ani nikogo.

Wczoraj pisałem ile hejt może zrobić złego. I także wczoraj ukazał się obrzydliwy tweet sędzi TK Krystyny Pawłowicz…

Opublikowany przez Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna Środa, 7 kwietnia 2021

W obronie 10-latka stanęło wielu polityków, którzy skrytykowali zachowanie Pawłowicz, które było nie na miejscu. Głos zabrał również burmistrz Podkowy Leśnej. Pod jego wpisem na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy mieszkańców, którzy są dumni, ze swojego włodarza.

Michał Milowicz w żałobie! Zmarła mu najbliższa osoba

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Ogromne zmiany w prawie od dzisiaj! Andrzej Duda podpisał

16 września wchodzi w życie nowelizacja Kodeksu postępowania administracyjnego, która ma uniemożliwić zwrot nieruchomości odebranych przez władze państwowe po II...

Braun zabije Niedzielskiego? ,,Będzie pan wisiał”

Grzegorz Braun podczas wypowiedzi z mównicy sejmowej wygrażał Adamowi Niedzielskiemu mówiąc ,,Będzie pan wisiał''. Ministra zdrowia wsparł Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz mówiąc,...

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Andrzej Duda przekazał tragiczne wiadomości! Nie żyje były prezydent

Andrzej Duda za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał smutną wiadomość... newsline.news Nie...

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.