sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Kościelny pobił księdza?! Duchowny zmarł w szpitalu!

Kościelny pobił księdza?! Duchowny zmarł w szpitalu!


W środę zmarł ksiądz Adam Myszkowski, który został dotkliwie pobity. W sprawie zatrzymano 47-latka, który podejrzany jest o dokonanie przestępstwa. Teraz, gdy duchowny zmarł mężczyzna może usłyszeć zarzut zabójstwa.

Atak na proboszcza

Ksiądz Adam Myszkowski był proboszczem parafii w Wielkiej Woli-Paradyżu. Na początku marca został dotkliwie pobity, a 17 marca zmarł w szpitalu. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim prokurator Magdalena Czołnowska-Musioł w komunikacie przypomniała, że Prokuratura Rejonowa w Opocznie prowadzi śledztwo przeciwko Marcinowi M.

Mężczyzna jest podejrzanym w sprawie o usiłowaniu pozbawienia życia księdza. Marcin M. prawdopodobnie kilkukrotnie uderzył pokrzywdzonego w głowę kostką brukową. Obrażenia realnie zagrażały życiu duchownego. Ksiądz został zaatakowany kiedy zamykał bramę na plebanię. Dzień później zatrzymano podejrzanego.

Tragiczny wypadek! Dziecko umierało na oczach rodziców

Ciężki uszczerbek na zdrowiu zmieniony na zabójstwo

Ksiądz poza udzieloną pomocą medyczną, został również przewieziony do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Niestety po kilku dniach zmarł. Jego ciało zostanie zabrane, aby przeprowadzić dokładną sekcję zwłok i ustalić przyczynę zgonu.

W przypadku potwierdzenia tej okoliczności, dotychczasowy zarzut przedstawiony podejrzanemu ulegnie zmianie z usiłowania na dokonanie zabójstwa, tj. o czyn z art. 148 par. 1 kk – podała w komunikacie.

Sprawcy grozi kara nie krótsza niż 8 lat więzienia. 25 lat lub nawet dożywocie w przypadku innej klasyfikacji przestępstwa.

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa
ŹródłoPAP/Onet

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
szpital
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...