niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Koronawirus przyczynił się do śmierci pielęgniarek i lekarzy

Koronawirus przyczynił się do śmierci pielęgniarek i lekarzy

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w czasie pandemii koronawirusa zmarło już 43 lekarzy, 32 pielęgniarki, kilku stomatologów, farmaceutów oraz ratowników medycznych.Od początku epidemii na koronawirusa zachorowało już ponad milion osób z czego prawie 19 tysięcy zmarło z powodu powikłań choroby oraz chorób współistniejących. Zakażenie się wykryto do tej pory u ponad 15 tysięcy lekarzy oraz 40 tysięcy pielęgniarek.

Środki bezpieczeństwa nie zawsze pomagają

Kolejną grupą ogromnego ryzyka są policjanci. Pomimo stosowania wszelkich środków bezpieczeństwa są narażeni na zarażenie się koronawirusem. Przyczyniają się do tego demonstracje, które odbywają się w wielu miastach w Polsce.

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!


Od początku pandemii zmarło 15 policjantów. Komenda główna poinformowała o dużej ilości zakażeń wśród funkcjonariuszy. Przypisuje się to ochronie zgromadzeń.

Policjanci oraz pomoc medyczna stara się zabezpieczać jak najlepiej używają środków ochrony, jednak nie są w 100 procentach chronieni. Lekarze noszą specjalne kombinezony, szpitale wykonują testy na obecność wirusa COVID19 oraz są wyznaczone specjalne strefy.

Te czynności oraz wiele innych nie chronią ich na tyle by przypadków zachorowań wśród tej grupy zawodowej było jak najmniej.

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!
ŹródłoPAP

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
koronawirus
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...