wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Koronaparty pełną parą! Tłumy we wszystkich miastach Polski!

Koronaparty pełną parą! Tłumy we wszystkich miastach Polski!

Sytuacja nadal jest dramatyczna, ale Polacy mają dosyć i zaczynają się butować. Na plażach i bulwarach pojawiły się tłumy.

Dystans?

Nadal średnia zachorowań utrzymuje się na poziomie około 30 tysięcy, w szpitalach brakuje miejsc, a karetki nie nadążają z przewożeniem pacjentów. Jednak wielu ludziom sytuacja nie wydaje się być krytyczna, a apele nie docierają. Jak tylko pojawiło się kilka kresek powyżej 0 wszyscy oszaleli.

Ciepła aura sprawiła, że tysiące ludzi wyszło na dwór. Bulwary w Warszawie, Szczecinie czy Poznaniu były pełne. Rząd apeluje o dystans i zachowanie wszelkich środków ostrożności. Wydaje się, że nie do każdego to dociera.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Ludzie czują się oszukani?

W internecie pojawia się wiele komentarzy, że rok temu zostaliśmy zamknięci w domach, a sytuacja wcale nie była tak poważna. Zamknięte lasy, zakazy przemieszczania i inne obostrzenia wzbudziły nieufność. Dlatego ludzie po roku zdecydowali się czerpać z życia i pogody.

W ten weekend funkcjonariusze policji mieli ręce pełne roboty. Na Warszawskich oraz Poznańskich bulwarach wystawiono kilkaset mandatów. Andrzej Borowiak zapowiedział na swoim Twitterze wzmożoną ilość patroli.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
tłum
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...