niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Koniec godzin dla seniorów. Program budził od początku ogromne wątpliwości

Koniec godzin dla seniorów. Program budził od początku ogromne wątpliwości

Z nowego rozporządzenia Rady Ministrów wynika, że godziny dla seniorów zostają. Nie będą one obowiązywały jedynie 24 grudnia.Opublikowane w czwartek postulaty, będą regulować zasady życia społecznego w najbliższych tygodniach.

W związku z odmrożeniem handlu w galeriach, ponownie wprowadzony zostaje limit jednej osoby na 15 metrów kwadratowych w sklepie. Jednak największe kontrowersje dotyczą spotkań świątecznych. Rozporządzenie ogranicza liczbę uczestniczących do zaledwie pięciu. 

Godziny dla seniorów

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!


Godziny dla seniorów zostają bez zmian, z jednym wyjątkiem – nie będą obowiązywały 24 grudnia. Tego dnia sklepy są czynne tylko do godziny 14:00. Dlatego też rząd zdecydował się zrobić wyjątek.

Wchodzące w życie 28 listopada rozporządzenie pozostawia również dotychczasowe regulacje w zakresie hoteli. Te otwarte są tylko dla podróżujących służbowo oraz pracowników służby zdrowia.

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!
Źródłomoney.pl

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
godzin
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...