wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kompletnie pijana prababcia opiekowała się dzieckiem!

Kompletnie pijana prababcia opiekowała się dzieckiem!

Funkcjonariusze policji w Tarnowskich Górach otrzymali zgłoszenie o podejrzanie zachowującej się 70-latce. Okazało się, że kobieta była kompletnie pijana. Teraz grozi jej więzienie.

Pijana prababcia

70-letnie kobieta zachowywała się bardzo podejrzanie, dlatego pracownik socjalny postanowił interweniować i wezwać policję. Prababcia opiekowała się 9-miesięcznym chłopcem. Funkcjonariusze potraktowali poważnie zgłoszenie, ponieważ chodziło o bardzo malutkie dziecko.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że kobieta jest kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało, że seniorka ma 2 promile alkoholu. Miała ogromne problemy z poruszaniem się, a policjanci nie byli w stanie się z nią skomunikować.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Babcia pójdzie do więzienia?

70-latka trafiła do aresztu tymczasowego. Chłopiec został przekazany do pogotowia opiekuńczego. Prababcia usłyszała już zarzuty narażenia swojego prawnuka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
pijana
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...