wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kolejny sklep otwarty w niedziele. Sprawdź gdzie zrobisz zakupy

Kolejny sklep otwarty w niedziele. Sprawdź gdzie zrobisz zakupy

Sklepy prześcigają się w pomysłach jak rozwiązać problem jakim są niedziele niehandlowe. Dla wielu przedsiębiorców zamknięty interes to ogromne straty finansowe.Sieć sklepów Żabka była prekursorem, jeśli chodzi o otwarte sklepy w niedziele. Sposobem na to było nazwanie sklepów placówkami pocztowymi, ponieważ w sklepie można odebrać oraz nadać paczkę. Za przykładem poszli inni przedsiębiorcy i też przekształcają swoje sklepy.

Współpraca z DHL

Kolejna sieć sklepów nawiązała współpracę z firmą kurierską. Dzięki tej decyzji sklepy będą otwarte również w niedzielę. Dzięki wprowadzonej usłudze DHL Parcel, klienci Stokrotki Express będą mogli szybciej i wygodniej odbierać paczki w osiedlowych sklepach, również w niedzielę dodatkowo przy okazji odbioru paczki będą mogli kupić świeże bułki na śniadanie.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!


Sklepy Stokrotka Express to dużo mniejszy format niż standardowy sklep. Jest to sieć 49 małych osiedlowych sklepików, które oferują wszystko od produktów spożywczych po chemię. Można je znaleźć głównie w większych miastach.

Stokrotka się cieszy DHL zarabia i staje się potentatem rynku polskiego. Firma kurierska ma już ponad 10 tysięcy punktów odbioru. Dzięki kolejnym staną się przedsiębiorstwem najchętniej wybieranym przez osoby zamawiające paczki, ponieważ łatwość dostępu będzie zachęcała.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
niedziele
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...