środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kolejny koszmarny wypadek autobusu na A4!

Kolejny koszmarny wypadek autobusu na A4!

Na autostradzie A4 doszło do kolejnego tragicznego wypadku autobusu. Pojazdem podróżowało 10 osób, wszystkie były narodowości ukraińskiej.

Przeklęty odcinek drogi?

Do podobnego wypadku doszło w tym samym miejscu na początku marca tego roku. Wtedy również autobus wjechał w barierki i przewrócił się. Wówczas ukraińskim busem podróżowało 57 osób, z czego 40 zostało rannych, a 5 zginęło na miejscu.

21 marca w godzinach wieczornych doszło do kolejnego tragicznego wypadku z udziałem ukraińskiego autobusu. Na szczęście podróżowało nim tylko 10 osób, w tym dwóch kierowców. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Wypadek autobusu

Jak poinformował rzecznik podkarpackiej straży pożarnej Marcin Betleja, na miejscu wypadku pracowało w sumie 19 jednostek straży, z różnych powiatów.

Autokarem podróżowało 10 osób, w tym dwóch kierowców. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Jedna osoba zginęła na miejscu, cztery ranne osoby zostały zabrane do szpitali. Pięcioro podróżnych nie wymaga, jak na razie, hospitalizacji – mówił Betleja.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
wypadek
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...