środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Afera szczepionkowa przybiera na sile! Na jaw wyszły TE zdjęcia!

Afera szczepionkowa przybiera na sile! Na jaw wyszły TE zdjęcia!


Personel medyczny był bardzo zaskoczony widokiem tylu znanych twarzy na korytarzach szpitala, jednak nikt nie zadawał pytań. Częściej kojarzą się oni z telewizją niż szpitalem, ale skoro tam się pojawili to zapewne mają na to pozwolenie.

Jako pierwsi aferę ujawnili twórcy profilu na Facebooku ZUM na WUM. Oni dotarli do listy osób, która została zaszczepiona poza kolejnością i to oni przekazywali informacje dalej. Sami twórcy podają informację, że „strona jest prowadzona przez studentów w celu nagłaśniania wszelkich nieprawidłowości na WUMie. Piszemy o uczelni na poważnie i z humorem”.

#18zwumu Jedno z nazwisk, które do nas dotarły, a póki co nie pojawiły się w mediach, właśnie zostało potwierdzone….

Opublikowany przez ZUM na WUM Poniedziałek, 4 stycznia 2021
Nie żyje znany polityk! Miał zaledwie 47 lat

Rektor chciał rekordu Guinnessa

Autorzy strony zdradzają pewne szczegóły i rzucają nowe światło na wydarzenia. Podobno Rektor WUM podczas tak zwanych godzin z rektorem zapowiedział, że chce pobić rekord w ilości zaszczepionych osób. Można powiedzieć, że to tłumaczyłoby szczepienie znanych osób spoza listy.

W rozmowie z Onet.pl twórcy profilu zostali zapytani o to jak dowiedzieli się o całej sytuacji, ponieważ studenci jednak nie mają tak ogromnej wiedzy o tym co dzieje się w szpitalu. Okazuje się, że trzech różnych lekarzy powiadomiło ich o zaistniałej sytuacji.

Jeden z lekarzy powiedział o kilku nazwiskach, które udało mi się usłyszeć, inny zaś czekając w kolejce został poinformowany, że jednak zostanie zaszczepiony za kilka dni. Prawdopodobnie jego dawka została przekazana jednej z gwiazd.

Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Rektor o wszystkim wiedział

Rektor WUM początkowo próbował się bronić mówiąc, że o niczym nie miał pojęcia. Gdy okazało się, że był przy szczepionkach przyznał, że pochodzą one z rezerw. W mediach pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których widać jak Rektor Zbigniew Gaciong wita się z Wiktorem Zborowskim.

afer
Zdjęcie zrobione z ukrycia (Polsat News)
Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

Prace komisji

Pracę zakończyła komisja powołana przez Rektora WUM. Ustaliła ona, że doszło do wielu nieprawidłowości, a zaproszenie dodatkowych osób było związane z chęcią wykorzystania ich w pełni, aby się nie zmarnowały. Dr Ewa Trzepla została odwołana ze stanowiska prezesa Centrum Medycznego WUM.

Nie żyje znany polityk! Miał zaledwie 47 lat

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
afer
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...