wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Afera szczepionkowa przybiera na sile! Na jaw wyszły TE zdjęcia!

Afera szczepionkowa przybiera na sile! Na jaw wyszły TE zdjęcia!

Personel medyczny był bardzo zaskoczony widokiem tylu znanych twarzy na korytarzach szpitala, jednak nikt nie zadawał pytań. Częściej kojarzą się oni z telewizją niż szpitalem, ale skoro tam się pojawili to zapewne mają na to pozwolenie.

Jako pierwsi aferę ujawnili twórcy profilu na Facebooku ZUM na WUM. Oni dotarli do listy osób, która została zaszczepiona poza kolejnością i to oni przekazywali informacje dalej. Sami twórcy podają informację, że „strona jest prowadzona przez studentów w celu nagłaśniania wszelkich nieprawidłowości na WUMie. Piszemy o uczelni na poważnie i z humorem”.

#18zwumu Jedno z nazwisk, które do nas dotarły, a póki co nie pojawiły się w mediach, właśnie zostało potwierdzone….

Opublikowany przez ZUM na WUM Poniedziałek, 4 stycznia 2021
Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Rektor chciał rekordu Guinnessa

Autorzy strony zdradzają pewne szczegóły i rzucają nowe światło na wydarzenia. Podobno Rektor WUM podczas tak zwanych godzin z rektorem zapowiedział, że chce pobić rekord w ilości zaszczepionych osób. Można powiedzieć, że to tłumaczyłoby szczepienie znanych osób spoza listy.

W rozmowie z Onet.pl twórcy profilu zostali zapytani o to jak dowiedzieli się o całej sytuacji, ponieważ studenci jednak nie mają tak ogromnej wiedzy o tym co dzieje się w szpitalu. Okazuje się, że trzech różnych lekarzy powiadomiło ich o zaistniałej sytuacji.

Jeden z lekarzy powiedział o kilku nazwiskach, które udało mi się usłyszeć, inny zaś czekając w kolejce został poinformowany, że jednak zostanie zaszczepiony za kilka dni. Prawdopodobnie jego dawka została przekazana jednej z gwiazd.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Rektor o wszystkim wiedział

Rektor WUM początkowo próbował się bronić mówiąc, że o niczym nie miał pojęcia. Gdy okazało się, że był przy szczepionkach przyznał, że pochodzą one z rezerw. W mediach pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których widać jak Rektor Zbigniew Gaciong wita się z Wiktorem Zborowskim.

afer
Zdjęcie zrobione z ukrycia (Polsat News)
Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Prace komisji

Pracę zakończyła komisja powołana przez Rektora WUM. Ustaliła ona, że doszło do wielu nieprawidłowości, a zaproszenie dodatkowych osób było związane z chęcią wykorzystania ich w pełni, aby się nie zmarnowały. Dr Ewa Trzepla została odwołana ze stanowiska prezesa Centrum Medycznego WUM.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
afer
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...