środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Kolejna posłanka odchodzi z Platformy Obywatelskiej!

Kolejna posłanka odchodzi z Platformy Obywatelskiej!

Kolejna posłanka odchodzi z szeregów Platformy Obywatelskiej. Róża Thun nie zgadza się z decyzjami, które podejmuje partia.

Róża Thun odchodzi z PO

Europosłanka Róża Thun postanowiła zrezygnować z członkowska w Platformie Obywatelskiej. Powodem są rozbieżności jej stanowisk w wielu sprawach z partią. Punktem kulminacyjnym było wstrzymanie się PO od głosu w sprawie Funduszu Odbudowy.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Oświadczenie

Róża Thun postanowiła wydać oświadczenie, dlaczego podjęła taką decyzję. Wspomniała w nim, że już wcześniej publicznie krytykowała swoją partię. Jednak nikt nie słuchał jej głosu, dlatego kobieta postanowiła odejść.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu
ŹródłoOnet/Twitter

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
posłanka
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...