środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kolejna afera w TVP! Wicemarszałek skrytykował dziennikarza na wizji

Kolejna afera w TVP! Wicemarszałek skrytykował dziennikarza na wizji

Wicemarszałek Piotr Zgorzelski zareagował na pytanie dziennikarza TVP bardzo ostro. Wyraźnie powiedział mu, że nie spodziewał się tak błahych pytań, w czasie gdy Polska zmaga się z tak wieloma problemami.

Sok z buraka

Od soboty jedynym poruszanym przez TVP tematem jest sprawa kontaktów Romana Giertycha z Mariuszem Kozakiem-Zagozdą, który jest administratorem fanpage’a „Sok z Buraka”. Według pracowników Telewizji Polskiej adwokat miał mieć wpływ na publikowane na popularnej stronie treści.

TVP stara się ukryć wszystkie błędy partii rządzącej, wyciągając afery i żyjąc nimi przez kilkanaście dni. Gdy na jaw wyszły niejasności w majątku Daniela Obajtka, przez kilka dni tematem numer jeden była katastrofa smoleńska, teraz gdy Polska walczy z trzecią falą koronawirusa TVP wzięło się za „Sok z Buraka”.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

„Nie będę odnosił się do pierdół”

Krzysztof Ziemiec, który prowadzi program „Woronicza 17” usiłował pociągnąć temat „Soku z Buraka” i zapytać o to wicemarszałka. Pytanie rozsierdziło Piotra Zgorzelskiego na tyle, że odpowiedział dziennikarzowi co uważa o takich pytaniach.

Kiedy w 2020 r. umiera 70 tys. więcej rodaków niż w 2019; gdzie od stycznia do marca umiera 18 tys. więcej niż w analogicznym okresie roku poprzednim, kiedy od czasu II wojny światowej nie było tylu zgonów w Polsce, kiedy rząd pokłóconej prawicy nie radzi sobie z pandemią, wy wrzucacie w poważnym programie jakieś pierdoły!? – mówił polityk.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
TVP
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...