niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kolędy nie będzie! Księża już mają pomysły jak zarobić na parafianach!

Kolędy nie będzie! Księża już mają pomysły jak zarobić na parafianach!

Przez pandemię księża nie będą mogli nas odwiedzić w domach, aby porozmawiać z nami i poznać nas jako swoich parafian lepiej. Co za tym idzie, nie zarobią również na „kopertach”. Wielu z nich ma już pomysły jak nie stracić pieniędzy!Wizyty duszpasterskie są nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. W tym roku jednak księża nie będą mogli odwiedzić parafian w ich domach. Dla duchownych ten czas jest ważny, ponieważ mogą lepiej poznać mieszkańców parafii oraz zasilić budżet kościoła.

Proboszcz parafii pod wezwaniem Znalezienia Krzyża Świętego w Godzikowicach poinformował w listach swoich parafian o odwołaniu tradycyjnych wizyt duszpasterskich. Nie mogą się odbyć z powodu pandemii, w zamian ksiądz oferuje „msze święte kolędowe” dla chętnych mieszkańców.

Jeśli ktoś z powodu choroby lub innych przyczyn nie będzie mógł w nich uczestniczyć do listu dołączono druczek na przelew. Osoba taka może dokonać wpłaty na kościół w ramach kolędy.

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!


Sprytny biznes

O sprawie zrobiło się głośno za sprawą lokalnego portalu tuolawa.pl, który zamieścił zdjęcia druczków. Parafianie, do których dotarły listy również pokazali je na swoich kontach na Facebooku.

O sprawie zrobiło się głośno. Wiele osób zadaje pytanie czy jest to moralne skoro ksiądz nie przyjdzie do domu. Inni uważają, że jest to bezczelność ze strony proboszcza. Inni zaś zauważają, że ten rok był trudny również dla kościoła, ponieważ na mszach pojawiało się mniej wiernych, którzy wrzucili by coś na tacę, a także odbyło się mniej ślubów czy chrzcin, na których kościół również zarabia.

Wielu mieszkańców miejscowości, których wierni podlegają parafii pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Godzikowicach…

Opublikowany przez Liviu Kaczmarka Niedziela, 20 grudnia 2020
Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!
ŹródłoOnet

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
księża
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...