wtorek, 11 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

„Królowa pomidorów”

Kinga Legg była polską multimilionerką, którą nazywano „królową pomidorów”. Kobieta pochodziła z małej miejscowości z województwa wielkopolskiego. Była córką potentatów branży pomidorowej. Skończyła w Polsce studia, po czym postanowiła wyjechać do Wielkiej Brytanii. Tam zajęła się biznesem warzywnym, na czym zbiła ogromną fortunę.

Pomimo, że w interesach wiodło jej się bardzo dobrze, gorzej było w życiu prywatnym. Zanim poznała mężczyznę, który postanowił ją zabić dwa razy była w związku małżeńskim. Jednak każde z nich zakończyło się rozwodem.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Zabójcza miłość

W każdym związku szukała kochanków, dlatego żadne jej małżeństwo nie przetrwało. Jej ostatnim kochankiem był Ian Griffin. Kochający luksus, przystojny biznesmen okazał się również tyranem. Znajomi i rodzina widzieli co dzieje się z Kingą. Próbowali przekonać ją, że Ian to nie najlepszy kandydat na partnera. Kobieta jednak była zaślepiona miłością do niego.

Z biegiem czasu ich związek był coraz bardziej burzliwy. Do ogromnej kłótni między partnerami doszło, gdy Legg dowiedziała się, że była dziewczyna jej kochanka jest w ciąży. Kinga i Ian postanowili wybrać się do Paryża, aby ratować ich związek.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Śmierć w Paryżu

Romantyczna podróż skończyła się ogromną kłótnią kochanków. W pokoju hotelowym mężczyzna skatował Kingę. Bił ją tak długo, aż kobieta straciła przytomność. Gdy do pokoju weszła pokojówka jej oczom ukazał się straszny widok.

Wszystko było we krwi, a pomieszczenie było całkowicie zdemolowane. Kafelki w łazience były ubrudzone krwią, meble połamane, telewizor na ziemi, grube zasłony porwane, a zmasakrowane, nagie ciało Polki leżało w wannie. Kinga miała urazy głowy, kręgów i wewnętrzne krwawienie. Tymczasem oprawca jak gdyby nigdy nic, wsiadł do swojego porsche i wrócił na Wyspy. Gdy został zatrzymany, twierdził, że nic nie pamięta.

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej
ŹródłoFakt/media

Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Rodzina uszanowała jego ostatnią wolę…

Bronisław Cieślak zmarł po długiej walce z chorobą nowotworową. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się dzisiaj 10 maja o godzinie 13:00. Rodzina postanowiła uszanować...

Dom Marii Skłodowskiej-Curie jest na sprzedaż. Trzeba przygotować fortunę, aby go kupić!

Dom, w którym mieszkała Maria Curie-Skłodowska wraz z mężem Piotrem jest teraz na sprzedaż. Ale aby go kupić trzeba przygotować sobie nie...

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...
kochanek
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!