poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Znasz te kobiety? To groźne kryminalistki poszukiwane w Polsce!

Znasz te kobiety? To groźne kryminalistki poszukiwane w Polsce!


Każda z omawianych poniżej kobiet dopuściła się poważnego przestępstwa, choć ich wygląd nie budzi większych obaw, to pod skórą kryją swoje nieczyste zagrania.Te kobiety dopuściły się poważnego wykroczenia i umknęły przed wymiarem sprawiedliwości. Wszystkie są poszukiwane przez polską policję na podstawie listu gończego.

Miej się na baczności

Znasz lub widziałeś którąś z tych kobiet? Jeżeli tak, zachowaj ostrożność i skontaktuj się z najbliższym komisariatem policji, przekazując wszystkie informacje na temat poszukiwanych.

Osoby te mają na swoim koncie rozboje, wymuszenia, kradzieże czy nawet handel ludźmi. Dokładne dane osób poszukiwanych przez policję można znaleźć na stronie internetowej: poszukiwani.policja.pl. Oto kilka z nich:

kobiety
poszukiwani.policja.pl

BUDZYŃSKA SYLWIA

Data urodzenia: 1986-02-04. Poszukiwana przez LU KPP Lubartów Wydział Kryminalny i LU KWP Lublin na podstawie: Art. 55 ust. 3 Dokonywanie przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewożenie przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej, wbrew przepisom ustawy w znacznej ilości albo popełnianie tego czynu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, Art. 258 § 1 Branie udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego.

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony


kobiety
poszukiwani.policja.pl

DĘBICKA MARTYNA

Data urodzenia: 1995-04-01. Poszukiwana przez GD KPP Tczew Wydział Kryminalny na podstawie: Art. 62 ust. 1 Posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych – wbrew przepisom ustawy, Art. 279 § 1 Kradzież z włamaniem.

kobiety
poszukiwani.policja.pl

ANNALORO MONIKA

Data urodzenia: 1973-12-18. Poszukiwana przez GD Komisariat I Słupsk oraz GD KWP Gdańsk na podstawie: Art. 209 § 1 Uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej lub innej osoby i przez to narażanie jej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych.

kobiety
poszukiwani.policja.pl

WOJCIECHOWSKA MONIKA

Data urodzenia: 1987-07-23. Poszukiwana przez WA KPP Grodzisk Maz. Wydział Kryminalny (KSP) i WA KSP Warszawa na podstawie: Art. 226 § 1 Znieważanie funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, Art. 35 ust. 1 Zabijanie, uśmiercanie zwierzęcia albo dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1- 4, albo znęcanie się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, Art. 286 § 3 Wypadek mniejszej wagi przestępstw określonych w art. 286 § 1 lub 2.

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych
Źródłoonet.pl

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
kobiety
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...