wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Znasz te kobiety? To groźne kryminalistki poszukiwane w Polsce!

Znasz te kobiety? To groźne kryminalistki poszukiwane w Polsce!

Każda z omawianych poniżej kobiet dopuściła się poważnego przestępstwa, choć ich wygląd nie budzi większych obaw, to pod skórą kryją swoje nieczyste zagrania.Te kobiety dopuściły się poważnego wykroczenia i umknęły przed wymiarem sprawiedliwości. Wszystkie są poszukiwane przez polską policję na podstawie listu gończego.

Miej się na baczności

Znasz lub widziałeś którąś z tych kobiet? Jeżeli tak, zachowaj ostrożność i skontaktuj się z najbliższym komisariatem policji, przekazując wszystkie informacje na temat poszukiwanych.

Osoby te mają na swoim koncie rozboje, wymuszenia, kradzieże czy nawet handel ludźmi. Dokładne dane osób poszukiwanych przez policję można znaleźć na stronie internetowej: poszukiwani.policja.pl. Oto kilka z nich:

kobiety
poszukiwani.policja.pl

BUDZYŃSKA SYLWIA

Data urodzenia: 1986-02-04. Poszukiwana przez LU KPP Lubartów Wydział Kryminalny i LU KWP Lublin na podstawie: Art. 55 ust. 3 Dokonywanie przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewożenie przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej, wbrew przepisom ustawy w znacznej ilości albo popełnianie tego czynu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, Art. 258 § 1 Branie udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon


kobiety
poszukiwani.policja.pl

DĘBICKA MARTYNA

Data urodzenia: 1995-04-01. Poszukiwana przez GD KPP Tczew Wydział Kryminalny na podstawie: Art. 62 ust. 1 Posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych – wbrew przepisom ustawy, Art. 279 § 1 Kradzież z włamaniem.

kobiety
poszukiwani.policja.pl

ANNALORO MONIKA

Data urodzenia: 1973-12-18. Poszukiwana przez GD Komisariat I Słupsk oraz GD KWP Gdańsk na podstawie: Art. 209 § 1 Uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej lub innej osoby i przez to narażanie jej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych.

kobiety
poszukiwani.policja.pl

WOJCIECHOWSKA MONIKA

Data urodzenia: 1987-07-23. Poszukiwana przez WA KPP Grodzisk Maz. Wydział Kryminalny (KSP) i WA KSP Warszawa na podstawie: Art. 226 § 1 Znieważanie funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, Art. 35 ust. 1 Zabijanie, uśmiercanie zwierzęcia albo dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1- 4, albo znęcanie się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, Art. 286 § 3 Wypadek mniejszej wagi przestępstw określonych w art. 286 § 1 lub 2.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
Źródłoonet.pl

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
kobiety
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...