środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Kobieta zabiła swojego ojca! Może liczyć na łagodny wymiar kary?!

Kobieta zabiła swojego ojca! Może liczyć na łagodny wymiar kary?!

35-letnia kobieta zabiła swojego ojca. Okazuje się, że córka może liczyć na łagodniejszy wymiar kary. Na jaw wyszły okoliczności łagodzące.

35-latka aresztowana

Obecnie kobieta przebywa w areszcie. Sąd zdecydował o tym, że spędzi tam 3 miesiące w oczekiwaniu na początek procesu. Obecnie jest oskarżona o zabójstwo ojca. Jednak wiele wskazuje, że jej wyrok zostanie złagodzony.

Nieoficjalnie mówi się, że 35-latka nie wytrzymała psychicznie i dlatego zamordowała ojca. Podobno ten w przeszłości miał ją molestować, okazuje się, że jeszcze dwa miesiące temu dopuszczał się przemocy seksualnej. Dodatkowo mężczyzna nadużywał alkoholu i był agresywny.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Trwa prokuratorskie śledztwo

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta najpierw zadawała ojcu ciosy przedmiotami kuchennymi mogła to być patelnia lub garnek. Później, gdy mężczyzna opadł z sił pochyliła się nad nim i go udusiła. Prawdopodobnie 35-latka broniła się przed nim, ponieważ to on ją zaatakował.

Teraz czeka ją proces, zostanie oskarżona o zabójstwo ojca. Jednak istnieje szansa, że jej kara zostanie złagodzona ze względu na to, że była wykorzystywana seksualnie, a także istnieje prawdopodobieństwo, że działała w obronie własnej.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu
ŹródłoSE/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
kobieta
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...