piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Kobieta zabiła swojego kata, chociaż wolałaby leżeć w grobie zamiast niego

Kobieta zabiła swojego kata, chociaż wolałaby leżeć w grobie zamiast niego

Przez lata kobieta była bita i poniżana, mimo to mówi, że kochała swojego oprawcę. Podczas jednej z kłótni nie wytrzymała i zadała mężowi cios prosto w serce.

Obrona własna?

Kobieta od lat była ofiarą przemocy domowej, jednak cały czas trwała przy mężu i nie myślała nawet o rozwodzie. Feralnego wieczoru małżeństwo zaprosiło znajomych na kolację. W trakcie nie żałowano sobie alkoholu.

Mężczyzna uderzył kobietę w twarz. Ta wzięła nóż i wbiła go mężowi prosto w serce. Kobieta zapewniała później, że chciała się tylko bronić. Nie chciała być bita i poniżana. Mówiła, że oddałaby wszystko aby mąż żył, ponieważ był dla niej najważniejszy.

kobieta
Wizja lokalna, podczas której kobieta pokazywała co się wydarzyło (źródło: Fakt.pl)
Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!

Wszyscy ją ostrzegali

Para poznała się kilkanaście lat temu, wszyscy ostrzegali Kingę P. przed chłopakiem, który dopiero co wyszedł z więzienia. Niestety zakochana kobieta nie chciała słuchać znajomych i rodziny. Po kilku miesiącach znajomości wzięła z nim ślub. W trakcie trwania małżeństwa para doczekała się czwórki dzieci.

Życie pary nie było jednak sielanką. Mężczyzna znikał na długie tygodnie, pił, a przede wszystkim znęcał się nad żoną i dziećmi. Rodzina miała założoną nawet niebieską kartę. Kobieta składała pozwy rozwodowe kilkukrotnie, jednak za każdym razem je wycofywała.

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

On ją kiedyś zatłucze…

W trakcie rozprawy świadkowie mówili „Myśleliśmy, że to on ją w końcu zatłucze na amen”. Okazało się, że stało się inaczej. Kobieta przed sądem tłumaczyła się, że nie wie dokładnie jak doszło do zdarzenia, ale bała się, że mąż ją zabije. Prosiła znajomego, żeby go od niej zabrał. Pchnięta do ostateczności sięgnęła po nóż.

W trakcie trwania sprawy postanowiono zmienić kwalifikację prawną czynu z zabójstwa, za które kobieta mogłaby dostać dożywocie, na zabójstwo w afekcie. Na jej korzyść świadczył m.in. fakt, że żyła w przemocowym związku. Kobietę skazano na 2 lata pozbawienia wolności.

Konferencja Adama Niedzielskiego! Kolejne obostrzenia wchodzą w życie!
ŹródłoFakt

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii